Haberler

Rise Online Resmi Sponsorları, Epincomtr | YeşilyurtGame!

GameX 2022’de eğlenceli anlarıyla 3. gün heyecanı devam ediyor. Epincomtr ve Yeşilyurt Game, Rise Online World’ün resmi sponsoru!

Epincomtr ve YeşilyurtGame sponsorluğunda düzenlenen Rise Online Standında, yarışmalar, hediye kartları, mouse padler, şapkalar, magnetler ve birçok hediyelerle ziyaretçileri ile buluşmaya tüm hızıyla devam ediyor.

Etkinliğin 3. gününü geride bırakırken GameX 2022 etkinliğinde gerçekleşen birbirinden eğlenceli anlar yaşanıyor. Türk yapım şirketi olan Roko Game’in oyun oynayarak kripto para kazandıran oyunu Rise Online World oyunu Epincomtr ve Yeşilyurt Game sponsorluğunu resmen duyurdu.

Epin.com.tr | Rise Online | YeşilYurtGame Etkinlikten görüntüler:

Rise Online World

Girişimci Mehmet Kurtoğlu ve Sebahattin Akay tarafından 2017 yılında kurulan oyun şirketi Roko Game, 25 kişilik ekibiyle 5 yıllık bir geliştirme süreci sonunda ortaya çıkardığı MMORPG türünün ilk oyunu Rise Online World 15 Nisan 2022’de erişime açılmıştı.

Unreal Engine 4 oyun motoru üzerinde birçok dinamiğin farklılaştırılmasıyla geliştirilen, multiplayer özelliğine sahip Rise Online World, benzerlerine göre Play2 Earn içeriklerini barındırması ve Pay 2 Win olmaması yönüyle farklılaşıyor.

Blockchain modellerini kullanan Roko Game, oyunculara oyun oynayarak gerçek dünyada da değeri olan ROCO Token kazanma ve ROCO Token ile NFT Marketplace’den alışveriş yapabilme olanağı da sunuyor.

Epin.com.tr

Türkiye’nin en önde gelen dijital pin marketlerinden Epincomtr dijital kodların fiyatları, çeşitliliği ile dikkat çekiyor.

Epincomtr 7/24 oyunculara ve müşterilerine en uygun fiyatı en hızlı şekilde ulaştırmak için çalışıyor.

Sahip oldukları geniş ürün yelpazesini sizlere yurt içinden ve yurt dışından ulaşabileceğiniz tüm sektörel ürünleri sunmak için çalışıyorlar. Epincomtr sizlere her aradığınızı kolayca bulabileceğiniz, satın alımlarla değil oyunlarla eğlenecek zaman sağlayabileceğiniz bir sistem geliştirmek için çalışıyor.

Yeşil Yurt Game

2006 yılında kurulmuş olan YeşilyurtGame sektörde birçok oyunda ödeme aracı olarak kullanılarak tercih edilmiş ve sürekli büyümüştür.
Elde ettiği başarılar yaptığı anlaşmalar ile aldığı distribütörlükler ile sürekli güncelliği takip ederek oyuncunun ihtiyaçlarına cevap vermeye özen göstermiş ve bir üst oluşum olarak YEKGRUP’u kurmuş birçok web sitesini satın alarak sektörde büyümüş ve markalaşmıştır.

Avatar for Barbose

Yıldıray Özer
The Gamer Station Media ve The Gamer Station Community platformlarımızın kurucusudur. Aynı zamanda TGS için eğlence, oyun ve film içerikleri üretir. Onun sosyal medyalarını takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir