Aksiyon Haberler Macera

Rockstar Games, GTA+ Adı Altında Yeni Ücretli Abonelik Sistemini Duyurdu

Rockstar Games, Grand Theft Auto Online için yeni bir abonelik hizmeti olan GTA+’yı duyurdu. GTA+ oyunun yalnızca PlayStation 5 ve Xbox Series X/S sürümleri için mevcut olacak ve 29 Mart’ta başlayacak. GTA+ aylık 5,99$’a mal olacak ve abonelere yinelenen aylık 500.000 GTA$ banka depozitosu sağlayarak oyuncuların çevrimiçi açık dünyada harcayacak bol paraya sahip olmalarını sağlayacak. Ayrıca özel mülkler, araçlar, yükseltmeler, indirimler ve nakit/RP bonusları dahil olmak üzere üyelere “geniş kapsamlı” özel bonuslar sağlayacak.

Rockstar ayrıca, “kaçırmış olabileceğiniz” oyun güncellemelerinin kilidinin açılabileceğinden bahsederek, daha önce sınırlı olan içeriğe GTA+ ile erişilebileceğini söylüyor.


29 Mart’tan 27 Nisan’a kadar sürecek olan GTA+’nın ilk ayı aşağıdaki içerikleri sağlayacak:


-500.000 GTA$ hesabınıza eklenecek.
-Principe Deveste Eight – Hao’s Special Works yükseltmesi ve HSW Orange Trip ve HSW CMYK Glitch Liveries ile birlikte gelen süper bir araba.
-La Mesa’da bulunan Auto Shop mülkü.
-LS Car Meet Üyelik ücretlerinden feragat etme. GTA+ sahibi mevcut LS Car Meet üyelerine bu etkinlik döneminde 50.000 GTA$ geri ödenecektir.
-Yat sahipleri, herhangi bir ek ücret ödemeden Aquarius Super Yacht’a upgrade yapabilirler.
-Gussét Frog Tee ve Broker Prolaps Basketbol Üst ve Şortları gardırobunuza eklenecek.
-Mammoth Avenger, HVY APC ve TM-02 Khanjali için Konveyör Görünümü.
-Otomobil Mağazası için ücretsiz boya ve amblem seçenekleri.
-Hao’nun Özel İşler Yarışı Serisinde 3X GTA$ ve RP.
-Sokak Yarışı Serisinde 2X Car Meet Rep.
-Ek olarak GTA+ üyeleri, ekstra bonus nakit ile gelen, üyelere özel Shark Kartları satın alabilir. Bunlar, PS Store veya Microsoft Store’dan satın alınabilir.

Kaynak0
0
0
0
0
32
0

Bir cevap yazın

EnglishTurkish