Haberler

Sea of Thieves 7. Sezonun çıkış tarihi ertelendi!

Sea of Thieves 7. Sezon yolda, ancak planlanan çıkış tarihinde piyasaya sürülmeyecek. Geliştirici Rare, yaptığı bir açıklamada Sezon 7’nin 4 Ağustos’ta geleceğini duyurdu. Sezon 7 için çıkış tarihi daha önce 21 Temmuz olarak belirlenmişti ancak şimdi küçük bir gecikmeyle bu tarih biraz ertelenmiş oldu.

Sezon 7’deki en önemli öğe, adından da anlaşılacağı gibi, oyuncuların bir geminin kaptanı olmasını sağlayan “Captainsy(Kaptanlık)” olacak. Yeni sezon ayrıca oyuncuların gemilerine isim vermelerine izin verecek.

Rare, gecikmeyi duyurduğu blog yazısında ek süreyi geliştirme ve kalite üzerinde çalışarak geçireceğini de söyledi.

Rare açıklamada “Başlangıçta belirtilen çıkış tarihine yaklaşmaya başladığımızda, işlerin istediğimizden daha geri de olduğu ortaya çıktı ve beklediğimiz kalite ve gelişmeyi sağlayamamanın yanı sıra aşırı geliştirici ekibin üzerinde bu tarih bir baskı oluşturuyordu. Bu riski ortadan kaldırıp geliştirici ekibimizin işleri yoluna koyması için gerekli zamanı verdik. Bu güncellemeyi sabırsızlıkla bekleyenler için bunun hayal kırıklığı yaratacağını anlıyoruz ve bu değişiklikle ilgili sabrınız için teşekkür ederiz.” dedi.

6.Sezon Mart ayında başladı, bu yüzden hayranlar bir süredir gelecek sezon için bekliyorlar. Ayrıca Ağustos ayında Sea of Thieves’e gelecek olan bir sonraki Adventure içeriği, A Hunter’s Cry, 18 Ağustos’ta çıkacak. Bununla ilgili daha fazla ayrıntı görünüşe göre daha sonra açıklanacak.

Sea of Thieves konsol, bulut(cloud) ve PC için Xbox Game Pass’te mevcuttur. Oyun, Xbox için oldukça popüler oldu ve 25 milyondan fazla oyuncuya ulaştı.

Benzer İçerik: Skull And Bones çıkış tarihi, yeni oynanış fragmanıyla açıklandı

Avatar for theprect

Sercan Erzincanlı
The Gamer Station Media ve The Gamer Station Community platformlarımızın yöneticisidir. Aynı zamanda TGS için eğlence, oyun içerikleri üretir. Onun sosyal medyalarını takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

EN TR