Haberler

Sega ve Atlus, Tokyo Game Show İçin Yeni RPG Duyurusunu Yayınladı

Sega ve Atlus, 1 Ekim olan Tokyo Game Show 2021’in 2. Günü’nde yeni bir RPG’yi tanıtmaya hazırlanıyor.

Yayıncı, doğal bir uçuruma bakan fantastik görünümlü üç karakter çizen bir mürekkepli kalemin Japonca anlatımlı sinemasını oynayan habersiz başlık için özel bir web sitesi kurdu . Aynı zamanda farklı karakterlerin flaşlarını ve katledilmiş bir kadın gibi görünen melankolik sahneleri de gösteriyor. Animasyon, izleyicileri şu anda oyunun TGS’de gösterime girmesi için geri sayım saati olan bir ana sayfaya götürerek sona eriyor. Videonun açıklamasının çevrilmiş metninde basitçe “Bu, Sega’nın bilgileri 1 Ekim 2021’de (Cuma) 2021 Tokyo Game Show 2021’de çevrimiçi olarak açıklanacak olan yeni RPG’si için bir tanıtım fragmanıdır.”

Şimdi eğlenceli kısım geliyor: Bu oyunun ne olabileceğini bulmak. Etrafındaki hype göz önüne alındığında, bunun yeni bir IP olduğu varsayılabilir. Söylemeye gerek yok, kesinlikle Atlus’un sanat eserine dayalı Persona, Shin Megami Tensei veya Etrian Odyssey gibi yerleşik serilerine uymuyor gibi görünüyor. Atlus hayranları kuşkusuz cevaplar için bu fragmanın olası her karesini incelemeye başladılar, ancak geri kalanımızın daha fazlasını öğrenmek için birkaç hafta daha beklemesi gerekecek.

Kaynak

Avatar for theprect

Sercan Erzincanlı
The Gamer Station Media ve The Gamer Station Community platformlarımızın yöneticisidir. Aynı zamanda TGS için eğlence, oyun içerikleri üretir. Onun sosyal medyalarını takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir