Haberler

SenpAI.GG Artık Günlük Maç Limiti Yok!

Artık tüm Oyun içi ara yüzleri, Oyun öncesi ve sesli asistanı günlük sınır olmadan kullanabileceksiniz.

SenpAI.GG, Boston, MA merkezli yatırım sermayesi destekli bir girişimdir. SenpAI.GG, oyun deneyimini zenginleştirmek ve oyun topluluğu içindeki öğrenme eğrisini hızlandırmak için oyun ve e-spor alanında yapay zeka çözümleri sunarak kişisel koçluk hizmeti sunan bir platform.

SenpAI.GG’yi kullanıcılarına daha iyi bir oyun deneyimini sunmak için abonelik sistemine geçmişlerdi. Abone olanlara uygulama içeresinde bir rozet ve SenpAI Discord kanalına özel bir rol tanımlanıyordu. Güncellen fiyatlarıyla SenpAI yılık olarak abone olduğumuzda 189,96 TL, %20 lik tasarrufla aylık 15,83 TL geliyordu. Aylık Olarak abone olduğumuz da ise 20,00 TL ödeyerek sınırlandırmayı kaldıra biliyorduk. Geçtiğimiz yıl kullanıcılarına bu abonelik sistemini sunarak günlük 3 maç sınırı getirmişti.

SenpAI.GG den bu gün yapılan paylaşıma göre günlük 3 maç sınırlandırılması son buldu. Artık kullanıcılar maç limiti olmadan oyun öncesi ve sesli asistan hizmetini kullanabilecekler.

SenpAI.GG şu anda Riot Game‘sin sevilen oyunlarına yapay zeka desteği ve kişisel koçluk hizmeti verebiliyor. Çok yakın zamanda bu oyunların arasına Fortnite ve CsGo eklenecek.

Sizlerde oyunlarınızda yapay zeka programlarından destek alıyormusunuz en çok hangi programı tercih ediyorsunuz yorumlarda bize yazın.

SenpAI.GG uygulamasını aşağıdaki Linkten ücretsiz indirip hemen kullanmaya başlaya bilirsiniz.

author
Oğuzhan Erdoğan Spor yapmayı bir hayat tarzı olarak benimsedim...genelde basketbol, masa tenisi, langırt ilgileniyorum. Eşimle birlikte doğa yürüyüşleri ve kamp yapmayı da ayrıca çok seviyoruz. Şu anda özel bir şirket reprezant olarak görev yapmaktayım. Oyun oynama 1996 kara kutu dediğimiz atarilerle başladım 1999 yıllın komşumuzun oğlunun bilgisayarı ile bilgisayarlarla tanıştım sonrasında ilk bilgisayım Commodor64 sahibi oldum bir kaç ay sonra yeni bir Bilgisayar alarak oyun, donanım ve ekipman serüvenime kendi çapımda söküp takma eşe dosta pc toplama ve tamirleri ve daha sonrasında ise donanım alıp satma işleri ile devam ettim. Yakın zaman da ülkemizdeki ekonomik krizi fırsata çevirip son anda güzel bir sistem topladım bu sistemle 20 li yaşlarımdaki gibi oyun oynamaya devam etmeyi düşünüyorum oyun oynarken thegamerstation da oyun ve sistem tavsiyeleri, donanım da 2.el ile ilgli düşüncelerimi sizlere paylaşacağım aynı zamdan kanalımızda da yayın açıp birlikte keyifli zamanlar geçirmeyi planlıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

EN TR