Uncategorized

Seslendirme sanatçısının Facebook gönderisiyle GTA 6 karakterinin ortaya çıktığı bildirildi

Aktör ve müzisyen Dave Jackson, polis şefi olarak atandığını iddia ediyor.

Bir seslendirme sanatçısı, “polis şefi Kaptan McClane” olarak rol aldığını iddia ettiği için bir GTA 6 karakteri ortaya çıkmış olabilir.

Hemen aşağıda, aktör ve müzisyen Dave Jackson’ın dün 26 Ağustos’taki Facebook profilinden bir ekran görüntüsü görebilirsiniz. Gönderinin kendisinde Jackson, yeni Grand Theft Auto serisinde “polis şefi Kaptan McClane” rolünü güvence altına aldığını iddia ediyor, ve hayranlara daha fazla güncelleme ve haber için “bizi takip etmeye devam edin” diyor.

Grand Theft Auto serisi açıkçası yeni olmasa da, Jackson’ın GTA 6’daki bir rol için işe alındığını burada ağzından kaçırıyor olabilir. – ve Dexerto Jackson’a göre , projenin GTA Online ile ilgili olduğunu düşünmüyor – ama elbette geliştirici GTA 5’in devamının varlığını asla doğrulamadı.

Rockstar Games henüz GTA 6’nın üzerine gitmiyor, ancak geliştirme, herkesin düşündüğünden daha ileride olabilir.

Bu, elbette, GTA 6’yı çevreleyen çok uzun bir söylenti ve spekülasyon silsilesinin sadece sonuncusu. 2020’nin başında, Rockstar’ın vergi beyannamelerinin serideki yeni bir oyuna işaret ettiği ortaya çıktı.

Daha yakın zamanlarda, duyurulmamış oyunu çevreleyen iddialar, başlığın belirli yönlerine odaklandı. Örneğin, geçtiğimiz ay Temmuz ayında iki muhabir, GTA 6’nın 2025 lansman penceresi için programa uygun olduğunu ve Vice City’nin modern bir yeniden tahayyülünde yer alacağını doğruladı . Ek olarak, ikisi GTA 6’nın Fortnite’ın haritasını periyodik olarak değiştirmesinden farklı olmayan “genişleyen” ve “gelişen” bir haritaya sahip olacağını iddia etti. Bu, GTA 5’in tasarım felsefesinden oldukça farklı bir değişiklik olurdu.

5
49
3
8
23
8
8
Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Düşüncelerinizi okumayı çok isteriz, yorum yapmak için tıklayınız.x
()
x
X