Haberler

Sony, İngiltere’de Death Stranding ve Sackboy’un ücretsiz denemelerini sunuyor!

Sony, yeni Playstation 5 oyunlarından ikisi olan oyun denemeleri için eski bir konsepti yeniden tanıtıyor gibi görünüyor.

Sony, Birleşik Krallık’ta yaşıyorsanız, Death Stranding: Director’s Cut ve Sackboy: A Big Adventure’ın PS5 sürümlerini sırasıyla altı saat ve beş saat boyunca ücretsiz olarak denemenize izin verecek.

PlayStation sahipleri, Sony’nin yeni teklifini ilk olarak e-posta yoluyla fark etti. “Hiç tam oyuna geçmeden önce PlayStation Studios’un en popüler oyunlarından bazılarını denemek istediniz mi? Artık yapabilirsiniz.” Sony, oyunların 28 Ekim 23:59’a kadar PlayStation Store’da kullanılabileceğini ve denemenin konsolda “Denemeyi İndir” veya web’de “Kütüphaneye Ekle”yi seçtiğiniz anda başlayacağını söylüyor. Verge fazla bilgi için Sony uzandı, ancak programı, İngiltere’de iseniz hem Ölüm Büküm deneme ve Sackboy deneme zaten canlı görünmektedir.

On yıl veya daha uzun bir süre önce, büyük bir gişe rekorları kıran oyun için bir demo sunmak çok sıra dışı olmazdı, ancak son on yılda, oynaması ücretsiz sistemlerin yükselişi, herkese açık betalar ve güçlü bir Let’s Play topluluğunun sıra dışı bir durumu var. “ücretsiz deneme”yi kısmi yok olmaya sürükledi. Bu bir kez daha değişmeye başladı – PC Gamer, nedenini düşünmeye çalışan harika bir parçaya sahip – ve görünüşe göre Sony, daha yeni iki birinci taraf oyunuyla ayak parmaklarını suya sokuyor. İnşallah. Bu, yakında daha fazla oyuna ve daha fazla bölgeye genişler.

Kaynak

Avatar for theprect

Sercan Erzincanlı
The Gamer Station Media ve The Gamer Station Community platformlarımızın yöneticisidir. Aynı zamanda TGS için eğlence, oyun içerikleri üretir. Onun sosyal medyalarını takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir