Oyun Rehberler

Speedrun nedir?

Speedrun nedir? Öncelikle Speedrun’un ne olduğunu açıklayacağız. Speedrun, belirli bir oyunda belirli koşullar altında elde edilen en iyi süre olarak tanımlanabilir. Birçok oyuncu hız koşularına her gün meydan okur ve mevcut rekorlarını kırmak için çok çalışır. Skor tablosu her denemede değişir. Daha önce nasıl rekortmen olunacağına dair bir yazı da paylaşmıştık. İsterseniz böyle bir şey yapabilirsiniz. Speedrun nedir? detaylarımızda yer verdik.

Titan Souls

Titan Souls, Dark Souls’un küçük bir versiyonudur. Küçük bir kızı kontrol ettiğimiz oyunda amacımız, onun tek silahı olan oku çekip çekerek devi yenmektir. Bu kadar emek vermiş bir devin bir anda öldüğünü görmek açıkçası garip bir duygu.

Bastion

Bu speedrunda ile ilgili garip olan şey, oyun tamamlanma süresinin kredilerden daha kısa olmasıdır. Belki bunun için bir ödül alır.

İlgili: Epic Games’den 19 Mayıs da Oyun Severlere Dev Süpriz 309 TL’lik “Borderlands 3” Hediye.

Shovel Knight

Shovel Knight, saatlerce oynadığım bir oyun ve açıkçası ödüllendirici oldu. Ancak bu gelecek vaat eden yayıncının hızlanma girişimi, onu oynamayanlara basit bir oyun gibi gösterecek. İzlemesi çok eğlenceliydi ve rekoru kırdığında gerçekten mutluydu.

Mafya 2

Çoğu oyuncunun bildiği bir oyundur ve çok uzun süredir oynanmaktadır. Mafia 2 olarak bilinen yayıncı kdstz, önceki rekoru kırıldığında oyunun dizginlerini devralır ve birincilik için speedrunda denemesi daha yapar. Trafik sorunları ise her zaman yayıncıların kalp atışlarını hızlandırır.

Solitaire

Bunu paylaşmamın nedeni, ne olduğunu anlamak için 4-5 kez izlemiş olmamdır. Şansın ne kadar etkili olabileceğini gösteren speedrunda , rekorların sadece yetenekle ilgili olmadığını da ortaya koyuyor.

Avatar for Elanur Oktay

Elanur Oktay
The Gamer Station Media platformumuzun içerik sağlayıcısıdır. TGS için eğlence, oyun içerikleri üretir. Onun sosyal medyalarını takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir