Haberler

Spinoff serisi Tales of the Walking Dead önümüzdeki yaz ekranlarda olacak

Zombilere meraklıysanız iyi haber, The Walking Dead imparatorluğu kısa süre önce Tales of the Walking Dead adlı yeni bir yan seri duyurdu. Deadline’a göre , gösteri Walking Dead evreninden hem yeni hem de tanıdık yüzleri içeren bir antoloji olacak ve 2022 yazında gözbebeklerinize hazır olacak.

Walking Dead Evreni’nin baş içerik sorumlusu Scott M. Gimple, “Bu dizi, Walking Dead Evrenindeki diğer tüm serilerden daha fazla, yeni sesler, bakış açıları ve fikirler üzerinde ilerliyor ve daha önce anlattığımız hiçbir şeye benzemeyen hayat hikayeleri getiriyor” dedi. , Deadline’a söyledi.

AMC’de önümüzdeki yaz için planlanan Tales of the Walking Dead’in ilk sezonunda altı bölüm bekleyebilirsiniz. Dizinin başında, hem The Walking Dead hem de Fear the Walking Dead’de yazar ve yapımcı olarak görev yaptıktan sonra seride bol deneyime sahip olan Channing Powell olacak.

“The Walking Dead hayranı olarak başladım ve umarım en eşsiz yan ürünlerinden biri olacak olanın showrunner’ı olarak bitirdim” dedi.

“Bu çılgınlık ve biz bu evrenin sınırlarını zorlarken, çekerken ve dürterken beni ve yazarlarımı destekledikleri için AMC ve Scott’a çok müteşekkirim. amiral gemisi gösterisi hakkında çok şey var.”

Avatar for theprect

Sercan Erzincanlı
The Gamer Station Media ve The Gamer Station Community platformlarımızın yöneticisidir. Aynı zamanda TGS için eğlence, oyun içerikleri üretir. Onun sosyal medyalarını takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

EN TR