Uncategorized

SpongeBob SquarePants: The Cosmic Shake Boyutlararası Bir Platformdur

SpongeBob SquarePants: The Cosmic Shake, Battle for Bikini Bottoms’ın yeniden yapımının arkasındaki stüdyodan gelen sarı sünger için yeni bir macera.

Nickelodeon’un sarı maskotunun başrolde olduğu yeni bir oyun, THQ Nordic’in 10. yıl dönümü dijital vitrininde SpongeBob SquarePants: The Cosmic Shake olarak duyuruldu. SpongeBob, son yıllarda birçok Nickelodeon oyununda görünmeye devam etmesine ve Nickelodeon All-Star Brawl’ın kadrosuna dahil edilmesine rağmen, SpongeBob SquarePants: The Cosmic Shake, 2015’teki SpongeBob HeroPants’tan bu yana karakter için tamamen yeni ilk konsol sürümü olacak.

The Cosmis Shake, SpongeBob’un Battle for Bikini Bottom – Rehidratd’daki en iyi hatırlanan interaktif macerasının çok başarılı bir yeniden çevriminin hemen ardından geliyor. THQ Nordic‘in platform oyununun yeniden çevrimi, Mayıs 2021 itibariyle iki milyonun üzerinde kopya sattı. SpongeBob SquarePants’ta olduğu gibi: The Cosmic Shake, Battle for Bikini Bottom -Rehidratd, 2020’nin sonlarında THQ Nordic tarafından satın alınan Purple Lamp Studios tarafından geliştirildi. Yayıncı, gelecekte daha fazla Nickelodeon oyununu yeniden yapmayı veya yeniden yayınlamayı planladığını geçmişte açıkça belirtmişti, ancak Battle for Bikini Bottom’ın kaçak başarısı, uygun bir devam oyununu hızlandırmış olabilir.

10. Yıl Dönümü Vitrini sırasında THQ Nordic, uzun süredir devam eden çizgi filmin altın çağına saygıyla dolu görünen SpongeBob SquarePants: The Cosmic Shake’i resmen açıkladı. “Sweet Victory” melodisine ayarlanmış duyuru fragmanı, Sünger Bob’u bir mağara adamı olarak, karate eldivenlerini giyiyor ve sudaki vahşi batıda bir deniz atına biniyor. Oyunun boyutlar arası planı, SpongeBob’un The Cosmic Shake’te ilk kez sahneye çıkan gizemli bir falcı olan Kassandra ile olan ilişkileri sayesinde mümkün oldu. Yayıncı THQ Nordic, oyunun toplamda 30’dan fazla SpongeBob görünümü içereceğini ve oyuncuların falcının boyutsal portalları ile birbirine bağlanan yedi farklı alternatif dünyada hepsinden yararlanmaları gerekeceğini vaat ediyor.

undefined

Henüz bir çıkış tarihi olmamasına rağmen, SpongeBob SquarePants: The Cosmic Shake’in PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch ve PC‘ye geleceği onaylandı. Oyunun, Purple Lamp’in Battle for Bikini Bottom: Rehidratd’daki çalışmasından yola çıkarak tamamen yeni bir macera inşası olduğu da doğrulandı. Patrick, SüngerBob’un yanında karavanda yüzen bir arkadaş olarak görünüyor, bu nedenle Link’in The Legend of Zelda: Ocarina of Time’daki perisi Navi ile benzer bir kapasitede hizmet edebilir. SpongeBob SquarePants: The Cosmic Shake oynanışı henüz gösterilmedi, ancak resmi sanat ayrıca, genellikle gözden kaçan Pearl ve Larry the Lobster dahil olmak üzere geniş bir SpongeBob karakter kadrosunun bazı kapasitelerde görüneceğini de doğruluyor.

THQ Nordic ve Purple Lamp, SpongeBob SquarePants: The Cosmic Shake için hızlanıyor gibi görünüyor ve Battle for Bikini Bottom’ın nostaljiyle dolu yeniden yapımını takip etmek için tamamen yeni bir macera yaratıyor. THQ’nun omurgasız yavru aşçıyla olan oyun geçmişi, THQ Nordic’in bu yeni platform oyunuyla yeniden canlandırdığı bir oyun mirasını geride bırakarak çok eskilere uzanıyor.

SpongeBob’un oyun istismarlarında yeni olan oyuncular, Battle for Bikini Bottom’ın kendi yöntemleriyle ayarlanacağını bulmuş olabilirler. Süngerimsi çoklu evrene yapılan bu yolculuk, klasik platform gazileri için olduğu kadar serinin oyunlarında yeni olanlar için de harika bir giriş noktası olabilir.

43
3
18
6
3
7
4
Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Düşüncelerinizi okumayı çok isteriz, yorum yapmak için tıklayınız.x
()
x
X