Oyun Rehberler

Starfield Paradiso Tatil Köyünü Nerede Bulabilirsiniz?

Starfield Paradiso tatil köyünü nerede bulabilirsiniz? Uzay keşiflerinize biraz ara verin. Starfield’da Paradiso konumunu arıyorsanız, doğru yere geldiniz. Bu güneşli tesis muhtemelen uzayda bulmayı beklediğiniz son şeydir, ancak gezegen gezmeye ara vermek ve (umarım) ölümcül olmayan türden bazı ışınları emmek istiyorsanız idealdir – yine de her ihtimale karşı SPF’yi yanınıza alırdım.

En azından Paradiso, plajları ve barları ile bir parça gibi görünüyor ve burada da birkaç görev alabilirsiniz. Görünüşünüzü değiştirebileceğiniz bir Geliştirme Kliniği olan birkaç yerden biri olduğundan bahsetmiyorum bile. Bunu akılda tutarak, bulmakta zorlanıyorsanız işte Starfield Paradiso konumu.

Starfield Paradiso konum: Tatil köyü nerede bulunur

Paradiso tesisi, Alpha Centauri’nin en sağında bulunan Porrima sisteminde ve Neon’un bulunduğu Volii’nin yukarısında ve sağında bulunur. Yerini bulmakta zorlanıyorsanız yukarıdaki ekran görüntüsüne bakın. Aradığınız belirli gezegen Porrima II’dir ve gezegenin yüzeyinde Paradiso konumunu görmelisiniz.

Porrima sistemine ilk kez geliyorsanız, vardığınızda Paradiso’dan biri sizi selamlayacak ve yardımınızı isteyecektir. Tesise indiğinizde bu görevin peşine düşebilir ya da görmezden gelip manzaranın tadını çıkarabilirsiniz. Plajların kumu beklediğiniz kadar beyaz olmayabilir ve okyanus daha çok bir göl gibidir, ancak şezlonglar, şemsiyeler ve parlak güneş ışığı kısa sürede sıkıntılarınızı bir anlığına da olsa unutturur.

Adanın iş tarafında, iniş pistinin yakınında gemi teknisyenini ve sahile inen yürüyüş yolunun sağında bir genel mağaza ve birkaç kafeye ev sahipliği yapan ana oteli bulabilirsiniz. Elbette, otelin girişinin hemen karşısında bulunan çok önemli Geliştirme Kliniği de var – sadece bir uzay giysisi giyiyor olmanız şık görünemeyeceğiniz anlamına gelmez.

Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi bizimle yorumlar kısmından paylaşmayı unutmayın. Tüm içeriklerimiz için The Gamer Station Tüm İçerikler

Oynadığınız oyunlarla, Film ve Dizilerle hatta Teknolojik konularla ilgili tartışmalara girebileceğinizi, başlıklar açabileceğinizi, yorumlar yapabileceğinizi biliyor musunuz? Hemen Panomuza üye olun!

Avatar for Barbose

Yıldıray Özer
The Gamer Station Media ve The Gamer Station Pano platformlarımızın kurucusudur. Aynı zamanda TGS için eğlence, oyun ve film içerikleri üretir. Onun sosyal medyalarını takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir