Haberler

Starfield ve Redfall’ın çıkış tarihi ertelendi.

Bethesda, yaklaşan Starfield ve Redfall her iki oyunu da kısa bir Twitter gönderisiyle erteliyor.

Bethesda, hem uzay yolculuğu yapan RPG Starfield’ın hem de Arkane’nin ortak nişancı oyunu Redfall’ın ertelendiğini duyurdu. Geliştiriciler bir Twitter gönderisiyle sessizce her iki projeyi de 2023’e itti ve her ikisi için de oynanış görmediğimizi düşünürsek, bu tam olarak büyük bir sürpriz değil. Zaten bu yıl Starfield’ı alacağımızı kim düşündü ki? 

Twitter gönderisinde şöyle yazıyor: “Redfall ve Starfield’ın çıkışlarını 2023’ün ilk yarısına erteleme kararı aldık. Arkane Austin (Redfall) ve Bethesda Game Studios (Starfield) ekiplerinin oyunları için inanılmaz tutkuları var ve bunların en iyi, en gösterişli versiyonlarını aldığınızdan emin olmak istiyoruz. 

“Redfall ve Starfield için gösterdikleri heyecan için herkese teşekkür etmek istiyoruz. Bu enerji, hepimize her gün ilham veren şeyin büyük bir parçası ve yarattığımız şey için kendi heyecanımızı tetikliyor. İlk derin dalışımızı paylaşmak için sabırsızlanıyoruz. Hem Redfall hem de Starfield için oyun yakında. Desteğiniz için teşekkürler.”

Özellikle Starfield, şimdiye kadar oldukça garip bir pazarlama süreci geçirdi. Bethesda, oyunun gerçekte ne olduğuna dair önemli bilgiler vermeden bir süredir , müzik gibi oyunun bölümlerini detaylandıran videolar yayınlıyor Bu yaz her iki projeden daha fazlasını görmeyi umsak da, onları almak için en azından gelecek yıla kadar beklememiz gerekecek.

Kaynak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

EN TR