Haberler

Steam sevilen oyun için düğmeye bastı!

Steam sevilen oyun Detroit: Become Human için düğmeye bastı. Sevilen oyun indirimle buluştu.

Detroit: Become Human indirimle buluştu

Quantic Dream tarafından geliştirilen ve yayınlanan Detroit: Become Human 2019 yılında çıkış yapmasına rağmen Haziran 2020 döneminde Steam mağazasına eklendi. Ancak yine de Bu süre zarfında satın alındı ve hakkında birçok inceleme yapıldı. Yapım toplamda 41 bin 589 incelemede yüzde 92 olumlu yorum aldı. 3 bin 328 oyuncu ise oyunu beğenmediklerini ifade etti.

Detroit: Become Human oyunu oyuncusunu makinelerin insanlardan daha akıllı olduğu yakın bir gelecekte geçiyor. Oluşturulan hikayeler arasında en fazla dallara ayrılanlardan biri olan bu hikayede, verilen her bir karar oyunun sonucuna birebir etki ediyor.

Tek oyunculu olarak oynanabilen yapım Steam Başarımları da içeriyor. Oyundaki belirli görevleri tamamlayarak açacağınız başarımları daha sonrasında profilinizde sergilemeniz mümkün oluyor.

Detroit: Become Human fiyatı ne kadar?

Oyunu Steam üzerinden 142.00 TL yerine %50 indirimle 71.00 TL kütüphanenize ekleye bilirsiniz. Söz konusu fiyatın son geçerlilik tarihi 18 Nisan olarak belirtiliyor. Ayrıca Detroit: Become Human sistem gereksinimleri konumuza buradan ulaşabilirsiniz.

Sizler bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi yorumlarda belirtebilirsiniz.

Avatar for Thebabutza

author
Oğuzhan Erdoğan Spor yapmayı bir hayat tarzı olarak benimsedim...genelde basketbol, masa tenisi, langırt ilgileniyorum. Eşimle birlikte doğa yürüyüşleri ve kamp yapmayı da ayrıca çok seviyoruz. Şu anda özel bir şirket reprezant olarak görev yapmaktayım. Oyun oynama 1996 kara kutu dediğimiz atarilerle başladım 1999 yıllın komşumuzun oğlunun bilgisayarı ile bilgisayarlarla tanıştım sonrasında ilk bilgisayım Commodor64 sahibi oldum bir kaç ay sonra yeni bir Bilgisayar alarak oyun, donanım ve ekipman serüvenime kendi çapımda söküp takma eşe dosta pc toplama ve tamirleri ve daha sonrasında ise donanım alıp satma işleri ile devam ettim. Yakın zaman da ülkemizdeki ekonomik krizi fırsata çevirip son anda güzel bir sistem topladım bu sistemle 20 li yaşlarımdaki gibi oyun oynamaya devam etmeyi düşünüyorum oyun oynarken thegamerstation da oyun ve sistem tavsiyeleri, donanım da 2.el ile ilgli düşüncelerimi sizlere paylaşacağım aynı zamdan kanalımızda da yayın açıp birlikte keyifli zamanlar geçirmeyi planlıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

EN TR