Genel Haberler

Steam Yaz İndirimleri Başladı!

Steam Yaz İndirimleri sonunda başladı. Steam’in yılın en büyük kampanyalarından biri olan Yaz İndirimleri, PC oyunlarını stoklamak için oyunculara harika bir fırsat sunuyor. Steam Deck artık mevcut olduğundan, Yaz İndirimleri bu yıl daha da heyecan verici. Birçok bağımsız ve AAA kalitesindeki oyunlar da dahil olmak üzere satışta binlerce oyun var. İndirimler 7 Temmuz’a kadar devam edecek, yani bu fırsattan yararlanmak için iki haftanız var.


Steam Yaz İndirimi yolculuğunuza İstek Listenizi kontrol ederek başlayın. İstek Listenizdeki oyunlardan bazıları indirime girmiş olabilir ve girdiyse onları muhtemelen göreceğiniz en düşük fiyata sahip olma şansınız var. Yaz İndiriminde kelimenin tam anlamıyla binlerce fırsat var. Merak ettiğiniz oyunların indirimlili olmaması için çok şanssız olmanız gerekiyor. Son çıkan oyunlara bakıyorsanız indirim göremeyebilirsiniz.

Death Stranding Director’s Cut, Dying Light 2, Sekiro: Shadows Die Twice, Monster Hunter Rise, God of War ve Red Dead Redemption 2 dahil olmak üzere indirimde olan çok sayıda dikkate değer AAA oyunu var.

AAA oyunlarının yanı sıra oldukça güzel olan bağımsız oyunlar da indirim listesinde. Örneğin, Celeste, Hollow Knight, Stardew Valley, Death’s Door ve Into the Breach gibi kaliteli bağımsız oyunlar şuan da indirimde.

Steam Yaz İndirimi 7 Temmuz’a kadar devam ediyor, bu yüzden satın alacağınız oyunları düşünmek için acele etmenize gerek yok.

0
0
0
0
0
0
0

Bir cevap yazın

X