Haberler

Suicide Squad: Kill the Justice League 2023’e ertelendi

Rocksteady Studios Çarşamba günü yaptığı açıklamada, Suicide Squad: Kill the Justice League’in 2023 baharına ertelendiğini söyledi ve DC Comics süper kahraman macerasının bu yıl lansman hedefini yapmayacağını söyleyen daha önceki bir raporu doğruladı.

Oyunun direktörü Sefton Hill, Twitter’da “Gecikmenin sinir bozucu olduğunu biliyorum ama amacımız elimizden gelen en iyi oyunu yapmak” dedi. “Kaosu Metropolis’e getirmeyi dört gözle bekliyorum. Sabrınız için teşekkürler.”

Başrollerinde Harley Quinn, Deadshot, Captain Boomerang ve King Shark’ın yer aldığı oyun, ilk olarak Ağustos 2020’de DC FanDome sırasında duyurulmuştu ve o dönemde 2022 için lansman verilmişti. Oyunun PlayStation 5, Windows PC ve Xbox Series X’te piyasaya sürülmesi planlanıyor.

Ancak Bloomberg, Şubat ayında, Warner Bros. Games’in pandemi ve diğer geliştirme zorlukları nedeniyle lansman tarihlerini kaçıran diğer büyük projelerinin ardından Suicide Squad: Kill the Justice League’in de ertelendiğini bildirdi.

Suicide Squad: Kill the Justice League, 2015 yapımı Batman: Arkham Knight’dan bu yana Rocksteady Studios’un ilk oyunu olacak. Merakla bekliyoruz…
Kaynak

Avatar for theprect

Sercan Erzincanlı
The Gamer Station Media ve The Gamer Station Community platformlarımızın yöneticisidir. Aynı zamanda TGS için eğlence, oyun içerikleri üretir. Onun sosyal medyalarını takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

EN TR