Haberler

Suicide Squad: Kill The Justice League’in Hikaye Fragmanı DC Fandome’da Başlıyor.

Rocksteady Studios, 2015’in Batman: Arkham Knight’ının devamını göstermeye hazır ve DC Fandome’da Suicide Squad: Kill The Justice League’in ilk hikaye fragmanını yayında.

Fragman, Squad’ın (Kaptan Boomerang, Harley Quinn, Deadshot ve King Shark) Amanda Waller tarafından Task Force X’teki rolleriyle tanıştırılmadan önce Metropolis’te bir dizi güçlü hedefi ele geçirmeleri ile başlıyor: Justice League. Önceki fragmanda, Süpermen’in Squad’ın alfa hedefi olduğunu öğrenmiştik, ancak şimdi kaldırılması gerekenin sadece DC’nin kötülüğe dönüşen izci erkek olmadığını biliyoruz. Green Lantern John Stewart, Wonder Woman, The Flash’ın tehditkar görüntülerini görüyoruz ve bir Batmobil’e benzeyen ve ardından bir silah tutan bir elin (ki bu Batman olabilir!) olası olmayan anti kahramanlar grubu.

Justice League üyeleri, her biri yüzlerinde ve gözlerinin çevresinde yolsuzluk belirtileri gösteren kendi özgür iradeleriyle hareket etmiyor. Brainiac’ın metal dokunaçları, Metropolis’in üzerinde uğursuz bir şekilde asılı duruyor ve Dünya’nın savunucularının neden en büyük tehdidi haline geldiğine dair büyük bir ipucu veriyor. Ayrıca DC’nin, biri kafasını kaybeden bazı haydutlar galerisini ve klasik Batman kötü adamı Penguen, İntihar Timi’nden gelen acımasız bir şakanın kıçı olduğunu görüyoruz.

Suicide Squad: Kill The Justice League, 2022’de vizyona girecek ve henüz belirli bir çıkış tarihi yok. PlayStation 5, Xbox Series X/S ve PC’de oynayabilirsiniz.

Kaynak

35
27
39
0
8
8
10
Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Düşüncelerinizi okumayı çok isteriz, yorum yapmak için tıklayınız.x
()
x
X