Oyun Rehberler

Super Mario RPG – Kero Kanalizasyonları Gizli Sandığı Nasıl Elde Edilir?

Ulaşamadığınız bir hazine gördüğünüzde, bunu çok daha sonra yapabileceğinizi fark ettiğiniz durumlar olabilir. Rehberimiz Super Mario RPG oynarken Kero Kanalizasyonundaki gizli sandığı nasıl elde edeceğinizi anlatıyor.

Super Mario RPG’de Oynarken Kero Kanalizasyon Gizli Sandığı Nasıl Elde Edilir?

Super Mario RPG - Kero Kanalizasyonları Gizli Sandığı Nasıl Elde Edilir?
Super Mario RPG Kero Kanalizasyon Gizli Sandığı Nasıl Elde Edilir?

Super Mario RPG Kero Kanalizasyonları gizli sandığı yalnızca Land’s End’e ulaştığınızda elde edilebilir. Açtığınızda Kriket Reçeli elde edersiniz. Bu sandık (veya eşya/hazine bloğu), seferin başlarında ziyaret edilen Kero Kanalizasyonlarını keşfederken görülebilir. Ancak Land’s End, çok daha fazla ilerlemenizi gerektirir.

Land’s End’de Warp Pipe Nerede Bulunur?

Bu özel görev için, acele etmemenizi, oyunun tadını çıkarmanızı ve boş zamanlarınızda karakterlerinizin seviyesini yükseltmenizi tavsiye ederim. Sırf bu özel eşyayı elde etmek için tüm hikayeyi aceleye getirmeye gerek olmadığını düşünüyorum.

Her durumda, Land’s End’e ulaştığınızda, bir mağara açılışı görene kadar çimenli yolun arkasına doğru ilerleyin. Duman göründüğünde, bir yeraltı alanına çekilmek için yukarı atlayın. Bir boru görene kadar mağaranın sonuna kadar devam edin.

İçinden düştüğünüzde, Mario’nun Kero Kanalizasyonlarına geri döndüğünü fark edeceksiniz. İki alan arasındaki mesafe nedeniyle birçok oyuncunun şaşırdığından emin olduğum gibi ben de buna kesinlikle şaşırdım. Yine de, gizemli diyarlara gitmenize neden olan borular Super Mario serisinin vazgeçilmezlerindendir.

Super Mario RPG’de Kriket Reçeli Nasıl Kullanılır?

Super Mario RPG’de Kero Kanalizasyonundaki gizli sandığa bir adım daha yaklaştınız. Mini zindana girdiğinizde, sadece platformların üstünden atlayın. Yanlışlıkla aşağı düşmeyin, yoksa Land’s End’deki mağaraya bir kez daha dönmeniz gerekebilir.

Sütun çıkıntılarının kenarında, daha önce kaçırdığınız eşya bloğunu bulacaksınız. Kriket Reçelini almak için ona vurun.

Super Mario RPG Kriket Reçeli aslında bir görev eşyasıdır. Size Froggie Stick kazandıran Kriket Turtası’na benzer şekilde Kriket Reçeli de Tadpole Göleti’ndeki Kurbağa Bilge’ye vermeniz gereken bir öğedir. Bunu yaptığınızda size 10 Frog Coin kazandırır. Bu, oyundaki çeşitli Frog Coin kaynaklarından sadece biridir.

Super Mario RPG’de Kero Kanalizasyonundaki gizli sandığı nasıl alacağınız hakkında bilmeniz gereken her şey bu kadar.

Burada tartışılan ürünler editörlerimiz tarafından bağımsız olarak seçilmiştir. Sitemizde yer alan herhangi bir şeyi satın alırsanız The Gamer Station gelirden pay alabilir.

Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi bizimle yorumlar kısmından paylaşmayı unutmayın. Tüm içeriklerimiz için The Gamer Station Tüm İçerikler

Film ve Dizilerle, Teknolojik ve Finansal konulara ilgi duyuyorsanız hemen The Dokie‘yi,
Dünya mutfağı ve tariflerle ilgili konulara ilgi duyuyorsanız hemen The Cook Station‘ı ziyaret edebilirsiniz!

Subscription 02

Avatar for theprect

Sercan Erzincanlı
The Gamer Station Media ve TGS Pano platformlarımızın yöneticisidir. Aynı zamanda TGS için eğlence, oyun içerikleri üretir. Onun sosyal medyalarını takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir