Haberler

SuperMassive Blaze, XiSTOU’yu duyurdu ve pAura ile yollarını ayırdı

Melih “pAura” Karaduran ile yollarını ayıran SuperMassive Blaze, kadrosuna Göktuğ “XiSTOU” Canciğer’i ekleyerek kadrosunu güçlendirmeye çalışıyor.

Organizasyon, bir süre önce VALORANT sahnesine girdiklerini açıklayarak, sahnede rekabet etmek için Türkiye’nin en iyi oyuncularıyla imza attı. Takım, VALORANT Champions Tour 2021 -Aşama 3- Türkiye- Challengers 1’i kazandı ve VALORANT Champions Tour 2021 -Aşama 3-EMEA-Challengers Playofflarına katılmaya hak kazandı. Uluslararası rakiplerine karşı hem beklenmedik hem de güçlü performanslar sergiledikten sonra, VALORANT Champions Tour 2021-Aşama 3 -Masters Berlin- Grup Aşaması’nda yarışmak için ikinci sırayı aldılar ancak daha sonra istedikleri performansı gösteremediler.

SuperMassive Blaze ve pAura dün resmi olarak bağlarını kopardı ve Batuhan “russ” Malgac ve Mehmet “Turko” Özen de VCT 2022 öncesinde ayrılacak gibi görünüyor. Son duyuruya göre, eski Oxygen Esports oyuncusu XiSTOU, Caner “CyderX” Demir’den hemen sonra takıma katılan ikinci isim oldu.

XiSTOU, özellikle yarı finale çıktıkları VALORANT Champions Tour 2021 -Stage 1- Turkey Masters ve VALORANT Champions Tour 2021 -Stage 2-Avrupa- Challengers Playoff’larında Oxygen Esports kadrosunun önemli bir parçasıydı.

Bu değişiklikle birlikte SuperMassive Blaze’in kadrosu şu şekilde:

Baran “İzzy” Yılmaz

Eren “Brave” Kasırga

Caner “CyderX” Demir

Göktuğ “XiSTOU” Canciğer

Kaynak

Avatar for Barbose

Yıldıray Özer
The Gamer Station Media ve The Gamer Station Community platformlarımızın kurucusudur. Aynı zamanda TGS için eğlence, oyun ve film içerikleri üretir. Onun sosyal medyalarını takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

EN TR