Haberler

System Shock remake 2022’de geliyor, işte 15 Oyun içi görüntü.

Nightdive, oyunu gelecek yıl çıkarmak için Koch Media’nın yeni Prime Matter bölümü ile birlikte çalışıyor.

System Shock Nightdive Studios and arasındaki ortaklık yoluyla 2022 yılında gelecek için hepimiz sabırla bekledim yeniden Prime Matter , geçen yıl oluştuğunu Koch Media bir bölümü. Anlaşmayı anmak için Nightdive, Shodan’ın ilk macerasının loş ışıklı korkularını sergileyen bir düzineden fazla yeni ekran yayınladı.

CEO Stephen Kick, bunun Nightdive’ın ilk harici yayıncılık anlaşması olduğunu ve “Nightdive Studios’un büyümesinde önemli bir adımı” temsil ettiğini söyledi. “Hem dijital hem de fiziksel ürün formatlarında dünyanın her yerindeki hayranlara System Shock sunmamıza ve hayranlarımıza ve özellikle Kickstarter’daki binlerce destekçimize olan taahhütlerimizi tam olarak yerine getirmemize izin verecek. oyun asla mümkün olmazdı.”

İlk olarak 1994’te piyasaya sürülen System Shock, 2072 yılındaki haydut bir uzay istasyonu AI’nın hikayesini anlatan, erken ve sürükleyici bir simülasyondur. Orta derecede başarılıydı, 1999’un devamı (tüm zamanların en sevdiğim oyunlarından biri) ve en sevdiğim oyunlardan biri olarak ortaya çıktı. video oyunlarındaki en unutulmaz kötü adamlar, çılgın makine tanrısı Shodan. Hafta sonu editörümüz Jody, Shodan’ın System Shock 2’deki tanıtımını birkaç yıl önce PC oyunlarındaki harika anlardan biri olarak tanımladı ve yanılmıyor. Shodan’ın orijinal sesi Terri Brosius, yeniden çevrim için geri dönüyor ve Nightdive, orijinal System Shock geliştirme ekibinin diğer üyeleriyle de yakın çalıştığını söylüyor.

İşte 15 yeni oyun içi görüntü:

Kaynak

Avatar for Barbose

Yıldıray Özer
The Gamer Station Media ve The Gamer Station Community platformlarımızın kurucusudur. Aynı zamanda TGS için eğlence, oyun ve film içerikleri üretir. Onun sosyal medyalarını takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir