E-SPOR Haberler Nişancı(FPS-TPS)

TenZ’in geri dönüşüyle, Sentinels NA VCT Challengers açılış maçında NRG’yi mağlup etti.

Champions grup aşaması elemelerinden bu yana ilk resmi maçlarında, Sentinels, 2022’deki ilk VALORANT serisinde NRG Esports’u yenmek için zorlu bir başlangıç yaptı ve seriyi 2-1 kazandı.

Seri, Sentinels’in seçimi olan Fracture ile başladı. Ancak NRG, geçen yılki Kuzey Amerika juggernaut’unu emdi ve çekingen bir Sentinels takımını sersemleten agresif bir tarz oynadı. TenZ ilk yarıda bir süperstar gibi görünmüyordu, Jett’te sadece beş öldürme ve ilk kan tablosunda beşe sıfırdı. İkinci yarıda uyandı, ilk üç rauntta iki üçlü öldürme yaptı. Bununla birlikte, NRG’yi 13-10’luk skor ile çizginin ötesine iten tex ve ANDROID ikilisi tarafından geride bırakıldı.

Ne yazık ki NRG için TenZ, Haven’a girerken sıcak kaldı. Birkaç üçer kill daha atmasına rağmen, NRG ataktan sonra devre arasına girerken 7-5’lik üstünlüğü korudu. 2022 sezonuna başlarken utanç verici bir 2-0 kayıpla karşı karşıya kalan Sentinels, ikinci yarıda etkileyici bir hücum oynadı ve NRG’de hiç kimsenin Jett üzerinde s0m dışında çok fazla olumlu etkisi olmadı. Sentinels, seriyi Bind’e göndermek için Haven haritasını 13-11’i aldı.

Son haritada Sentinels TenZ’den 14 öldürmeyle hızlı bir şekilde 6-1 öne geçti. NRG ihtiyaç duyduğu yanıtları üretmedi. Sentinels, TenZ’den gelen 19 öldürme ile devre arasında 11-1 öne geçti. NRG, olası bir geri dönüş olması gereken şeye başlamak için kusursuz (ve aynı zamanda hayati) bir tabanca turu kazandı. Ancak Sentinels güzel bir A site hücumuyla seriyi bitirmeyi başardı.

Sentinels, önümüzdeki hafta Cuma günü Pittsburgh Knights’a karşı oynayacağı bir maçla hafta sonunu açacak.


Kaynak

0
0
0
0
0
37
0

Bir cevap yazın

EnglishTurkish