Haberler

TFT Reckoning Dünya Şampiyonası 1 Ekim’de başlayacak

Riot Games, dünyanın dört bir yanından en iyi 20 taktikçiyi sergileyecek olan Teamfight Tactics Reckoning Worlds’ün başlangıç tarihini açıkladı.

Üçüncü TFT Dünya Şampiyonası, COVID-19 salgını nedeniyle yürürlükte olan seyahat kısıtlamaları nedeniyle Ağustos ayının sonunda LAN’dan dijital bir etkinliğe taşındı. Riot, bugün yeni bir TFT Set Six tamircisinin ve avatarlarının açıklanması sırasında TFT Reckoning Dünya Şampiyonası’nın 1 Ekim’de başlayacağını duyurdu.

Reckoning Worlds için bölgesel elemeler sona eriyor ve üçüncü Dünya Şampiyonasında toplam 20 taktikçinin yarışması bekleniyor. Tüm bölgeler temsilcilerini açıklamadı.

EU Poland: DV1 Shircane
EU Italy: Balotelli777

EU Germany: Gluteus Maximus

EU Italy: AceofSpadesITA

NA: Robinsongz

NA: Delicious Milk

NA: SpencerTFT

OCE: Escha

KR: Woojung

KR: Ddudu

KR: ZENIA

LATAM: El Tomo

LATAM: Sealcune Mbappe

Japan: nukomaru

TFT Reckoning Dünya Şampiyonası ile ilgili daha fazla detayın önümüzdeki günlerde yayınlanması bekleniyor. Çin ve Brezilya’yı temsil eden taktikçiler açıklanmadı. Yazma sırasında, Riot tarafından herhangi bir format veya resmi program yayınlanmadı.

Kaynak

Avatar for theprect

Sercan Erzincanlı
The Gamer Station Media ve The Gamer Station Community platformlarımızın yöneticisidir. Aynı zamanda TGS için eğlence, oyun içerikleri üretir. Onun sosyal medyalarını takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

EN TR