Haberler

The Alters, PC Gaming Show’da duyuruldu.

Frostpunk ve This War of Mine geliştiricisi 11 Bit Studios, en yeni oyunu olan The Alters’i PC Gaming Show etkinliğinde sergiledi. Fragman herhangi bir oynanış göstermese de, kendisinin hayatını değiştirecek bir yol ayrımına götüren koşullarla karşı karşıya kalan bir işçi olan Jan Dolski’ye odaklanan oyunun ana fikrine odaklanıyor.

Uzak bir gezegene zorunlu iniş yaptıktan sonra, Dolski hayatta kalmasına yardımcı olmak için kendisinin alternatif versiyonlarını yaratır. Her Alter, yaşamı boyunca farklı kararlar vermiş olması nedeniyle farklı beceri ve kişilik özellikleri sergiler. 11 Bit Studios, oyunu genellikle nanosaniyelerde gerçekleşen, ancak tüm ömrü etkileme potansiyeline sahip olan küçük ve ikili kararlara odaklanan bir oyun olarak tanımlıyor.

Alters oyun direktörü Tomasz Kisilewicz, “Bunlar klon değil. Onlar alter. Aynı kişinin alternatif versiyonları” dedi. “Her bir alter, başarıya ulaşmak için gerekli farklı bir beceriye sahip, ancak oyuncular her biriyle ilgilenmek zorunda. her birinin benzersiz yaşam yolundan kaynaklanan benzersiz bir kişiliği var. Bu yaşam yolları ve ilişkileri belirlemek tamamen siz oyuncuları kalmış.

Oyun PC’ye ulaştığında, oyuncular her Alter’ın benzersiz karakterleri aracılığıyla bir gizemi araştırabilecekler, ancak kesin bir çıkış tarihi henüz kesinleşmedi.Kaynak

Avatar for theprect

Sercan Erzincanlı
The Gamer Station Media ve The Gamer Station Community platformlarımızın yöneticisidir. Aynı zamanda TGS için eğlence, oyun içerikleri üretir. Onun sosyal medyalarını takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

EN TR