Haberler

The Last Case Of Benedict Fox, Xbox Ve Bethesda Showcase’de Yeni Fragmanıyla Duyuruldu

Rogue Games ve Plot Twist’in en yeni oyunu The Last Case of Benedict Fox, gotik yeteneklere sahip bir metroidvania ve hem klasik 2D Metroid hayranlarına hem de Souls oyunlarının zorlu mücadelesinde usta olan herkese hitap edecek gibi görünüyor.

Oyun, 1925 Boston’da kayıp bir ailenin arkasındaki gerçeği ortaya çıkarırken karşısına çıkan iblislerle savaşan bir dedektifin hikayesi işleniyor.

2.5 görsel stili, Tim Burton veya Laika’nın eserlerini andırıyor ve her şeye bir Arkham Horror hissi veriyor. Düşmanlar ayrıca Lovecraft’ın oyun üzerindeki etkisini gösteriyor ve hızlı savaş mekanikleri, tüm saldırganlığın üzerinde dikkatli zamanlama ve kesinliği ödüllendirecek gibi görünüyor. Fox diğer insanların zihinlerini araştırdıkça işler giderek daha tehlikeli hale gelecek.

The Last Case of Benedict Fox, 2023’te Xbox Series X|S ve PC’ye geliyor. Xbox ve Bethesda etkinliğinde açıklandığı üzere Xbox Game Pass’te de mevcut olacak.Kaynak

Avatar for theprect

Sercan Erzincanlı
The Gamer Station Media ve The Gamer Station Community platformlarımızın yöneticisidir. Aynı zamanda TGS için eğlence, oyun içerikleri üretir. Onun sosyal medyalarını takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

EN TR