Haberler

The Sims 4 özelleştirilebilir zamirler alıyor.

Maxis, yeni özelliğe erken bir bakış sundu.

Geçen yıl Maxis, her sim için zamir gibi seçeneklerin tanıtılmasıyla The Sims 4’e cinsiyetten bağımsız bir dil ekleme planlarını duyurdu. Bu hafta ekip, bir canlı yayın sırasında zamir sisteminin nasıl görünebileceğini daha derinlemesine inceledi ve oyuncuların bunları tamamen özelleştirmesine izin vereceğini açıkladı.

Şu anda her şey devam ediyor, ancak akış, zamirler sonunda eklendiğinde işlerin nasıl yürüyeceğine dair iyi bir çerçeve sağladı. Create-a-Sim’deki mevcut ad seçeneği, bir açılır menüden seçilebilen dört seçenekle “Merhaba, benim adım…” yerine “Merhaba, benim adım ve zamirler…” olarak değiştirilecektir.

O/o/his, o/hers ve onlar/onlar/onlar varsayılan üçtür, dördüncü bir seçenek ile kendi zamirlerinizi bir cümlede nasıl çalışacaklarına dair örneklerle yazmanıza izin verir. Özel seçenek, galerinin uygunsuz kullanımı denemek ve caydırmak için şu anda kullanılana benzer bir küfür filtresi de içerecektir.

The Sims 4’te zamirleri tanıtmak için bir imza kampanyası başlatan bir Twitch yayıncısı olan MomoMisfortune, tweet attı : “Bunu ben başlattım, ancak birlikte başardık. Hepinize teşekkür ederim, bu benim ve diğer birçok kişi için çok şey ifade ediyor.” Sims YouTuber arkadaşı lilsimsie , “zamir güncellemesindeki bu ilerlemeyi görmekten çok heyecanlı olduğunu” söyledi.

Yapımcı SimGuruDuck’ın “Bu hala devam eden bir çalışma ve araştırma ve tasarımımız devam edecek. özelliğin oyuna dahil olmak için iyi bir yerde olduğunu düşünüyoruz.”
Kaynak

Avatar for Barbose

Yıldıray Özer
The Gamer Station Media ve The Gamer Station Community platformlarımızın kurucusudur. Aynı zamanda TGS için eğlence, oyun ve film içerikleri üretir. Onun sosyal medyalarını takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir