Haberler

TURTLE ROCK’ın Back 4 Blood Campaign Trailerı yayınlandı!

Bir dakika 57 saniyelik fragmanda, Devil Worm’un insanlığı beyin yiyen canavarlara dönüştürmesinin ardından bu yana kahramanlarımızın neler yaşadığına dair bir yolculuğa çıkıyoruz. Bir ton zombi var, ama aynı zamanda insanlığımızı geri alma umudu da var.

Fragmanı kendiniz kontrol edin, ancak lütfen bazı kötü kelimeler ve bazı potansiyel olarak üzücü sahneler olduğunu unutmayın, bu yüzden yalnızca 18 yaşından büyükseniz izleyin

Back 4 Blood’da hikaye bizi insanlığın çoğunun asalak Devil Wormlar tarafından öldürüldüğü (ya da daha kötüsü, enfekte olduğu) bir dünyaya götürüyor.

Açıklanamayan olaylarla boy ölçüşen ve insanlığın son umudu için savaşmaya cesaretlendirilen, Temizleyiciler adındaki bir grup kıyamet gazisi, Ridden olarak bilinen enfekte canavarları ele geçirmek ve dünyayı geri almak için bir araya geliyor.

Warner Bros. Games ve Turtle Rock, bir basın açıklamasında hikaye hakkında biraz daha bilgi vererek şöyle dedi: “Otoriteyi kırmaya alışmış ve hiçbir zaman meydan okumadan kaçmayan, “Anne” olarak bilinen korkusuz liderleri tarafından motive edilen, Temizleyiciler, insanlığın Devil Wormlu zombilere karşı savaşında bir umut ışığıdır. İnsanlık, şu anda dünyada dolaşan enfekte ordulara karşı neslinin tükenmesinin eşiğinde.

Back 4 Blood, 12 Ekim 2021’de Xbox Series X|S, Xbox One Konsolları, PlayStation 5, PlayStation 4 ve PC’de satışa sunulacak. Ön sipariş verirseniz, Fort Hope Elite Silah Görünüm Paketi’nin ekstra ikramına da sahip olursunuz

Kaynak

Avatar for theprect

Sercan Erzincanlı
The Gamer Station Media ve The Gamer Station Community platformlarımızın yöneticisidir. Aynı zamanda TGS için eğlence, oyun içerikleri üretir. Onun sosyal medyalarını takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir