Haberler

Ubisoft, sızdırılan Skull and Bones videosunun gerçek olduğunu doğruladı.

Ubisoft’un Skull and Bones oyunu geliştirme cehenneminin derinliklerinden ortaya çıkıyor gibi görünüyor. Kotaku tarafından bildirildiği üzere, E3 2017’de duyurulmasından bu yana Skull and Bones’un test görüntüleri çevrimiçi olarak sızdırıldı.

Videoda bir seslendirme Skull and Bones’un bazı temel ayrıntılarını açıklıyor. Oyuncuların korsan olmakta ne kadar iyi olduğunu ölçmek için “infamy(şöhret)” adı verilen bir istatistik kullanılıyor. Oyuncular gemilere baskın düzenleyerek, kontratları tamamlayarak ve gizli hazineleri bularak kötü şöhretlerini artırabilirler. Daha yüksek infamy seviyeleri, oyunculara daha zor ödüllere ve kontratlara erişim sağlar. Başarısızlık, bazı infamy puanlarının kaybolmasına neden olur.

Oyuncular oyuna daha sonra temizlenen malzemelerle yükseltebilecekleri mütevazı bir korsan gemisi ile başlayacak. Gemilerinin yiyecek, su ve cephane ile dolu olmasını sağlamak kaptanın görevidir, aksi takdirde mürettebatın erzak eksikliğinden isyan etme riskiyle karşı karşıya kalacaklar.

Ubisoft, sızdırılan görüntülerin Kotaku için resmi olduğunu doğruladı ve yakında Skull and Bones hakkında daha fazla ayrıntı paylaşacağını söyledi. Skull and Bones’un resmi Twitter hesabı, oyunla ilgili daha fazla ayrıntının, sızıntının yayınlanmasından kısa bir süre sonra ortaya çıkacağını da söyledi.

Skull and Bones, Ubisoft’un taciz, ayrımcılık ve yetersiz İnsan Kaynakları departmanı soruşturmalarına tabi tutulan Singapur stüdyosu tarafından geliştiriliyor. Bu yılın başlarında Singapurlu yetkililer, stüdyonun çalışanlarına adil bir şekilde ödeme yaptığını ve taciz şikayetlerini uygun şekilde ele aldığını belirterek herhangi bir işlem yapmadan soruşturmayı kapattı. Stüdyoda bildirilen diğer sorunlar, Skull and Bones’un geliştirilmesinin bu kadar uzun sürmesinin olası nedenleri olarak sunuldu, ancak Kotaku ile konuşan kaynaklara göre, oyun nihayet bu yılın sonunda yola çıkabilir.
Kaynak

Avatar for theprect

Sercan Erzincanlı
The Gamer Station Media ve The Gamer Station Community platformlarımızın yöneticisidir. Aynı zamanda TGS için eğlence, oyun içerikleri üretir. Onun sosyal medyalarını takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir