Haberler

Ubisoft yeni Ghost Recon için kolları sıvadı!

Ghost Recon için yeni oyun geliştirme aşamasında

Aksiyon oyun dünyasının klasiklerinden biri haline gelen Ghost Recon için yeni oyunun geliştirilme aşamasında olduğu ortaya çıktı. Ubisoft’un Ghost Recon Breakpoint’in son güncellemesini paylaşmasının hemen ardından, yeni bir oyun üzerinde çalıştığı ifade edildi.

Ghost Recon OVER” olarak kodlanan yeni aksiyon yapımı, Nvidia belgelerinden sızdırıldı. Oyunun bir yıldan daha fazla süredir geliştirildiğini ortaya koyan raporlar, 2023 içinde piyasaya sürülebileceğini iddia ediyor.

Yeni Ghost Recon “Project Over” ortaya çıktı

2019 yılında çıkış yapan ve serinin son oyunu olan Breakpoint, son güncellemesini geçtiğimiz gün aldı, fakat Ubisoft, oyun sunucularının bir süre daha açık kalacağını onayladı. Yani güncelleme gelmeyecek olsa da, bir süre daha Breakpoint oynamaya devam edebilirsiniz.

Ekim 2019’da piyasaya sürülen Breakpoint, oyuncuların tartışmalı puanlarıyla karşı karşıya kaldı, ancak yine de iki yıl boyunca Ubisoft’tan güncelleme almayı başardı.

Yeni “Project Over” ise daha önce GeForce Now için hazırlanan bir görselde ortaya çıkmıştı. Fakat oyunun hala geliştirilme aşamasında olduğu ifade edildi ve 2023 yılında çıkış yapması bekleniyor.

Yeni yapıma ek olarak, Ubisoft’un Quartz platformu aracılığıyla NFT’leri oyuna dahil etme planları da güncelliğini koruyor. Breakpoint için güncelleme desteği sona ermiş olmasına rağmen, Quartz aracılığıyla oyuna özel NFT sunulmaya devam edilecek.

Avatar for Thebabutza

author
Oğuzhan Erdoğan Spor yapmayı bir hayat tarzı olarak benimsedim...genelde basketbol, masa tenisi, langırt ilgileniyorum. Eşimle birlikte doğa yürüyüşleri ve kamp yapmayı da ayrıca çok seviyoruz. Şu anda özel bir şirket reprezant olarak görev yapmaktayım. Oyun oynama 1996 kara kutu dediğimiz atarilerle başladım 1999 yıllın komşumuzun oğlunun bilgisayarı ile bilgisayarlarla tanıştım sonrasında ilk bilgisayım Commodor64 sahibi oldum bir kaç ay sonra yeni bir Bilgisayar alarak oyun, donanım ve ekipman serüvenime kendi çapımda söküp takma eşe dosta pc toplama ve tamirleri ve daha sonrasında ise donanım alıp satma işleri ile devam ettim. Yakın zaman da ülkemizdeki ekonomik krizi fırsata çevirip son anda güzel bir sistem topladım bu sistemle 20 li yaşlarımdaki gibi oyun oynamaya devam etmeyi düşünüyorum oyun oynarken thegamerstation da oyun ve sistem tavsiyeleri, donanım da 2.el ile ilgli düşüncelerimi sizlere paylaşacağım aynı zamdan kanalımızda da yayın açıp birlikte keyifli zamanlar geçirmeyi planlıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

EN TR