Haberler Yarış

Ücretsiz Kart Racer KartRider: Drift PS4 İçin Açıklandı

Nexon’un kart yarış oyunu 2022’de PS4’te çıkacak; Bu yıl içinde bir beta testi gelecek.

Nexon’un yaklaşan kart yarışı oyunu KartRider: Drift, PS4’e geliyor, PlayStation bugün Play of State sırasında duyuruldu. Oynaması ücretsiz oyun ayrıca Aralık ayında bir beta testi alacak.

KartRider: Drift, esas olarak Güneydoğu Asya’da bulunan Crazyracing Kartrider ile 2004 yılına kadar uzanan bir dizi kart yarışçısının en yenisidir. Bu yeni oyun ayrıca PC, Xbox One ve Xbox Series X|S için geliştirilme aşamasındadır ve tüm platformlarda çapraz oynamayı ve çapraz ilerlemeyi destekleyecektir.

Oyunun kapalı beta sürümü 8 Aralık’ta PS4’te yayınlanacak. İki mod, yedi oynanabilir karakter ve çeşitli özelleştirme seçenekleri etkinleştirilecek. Öğe Modu, pistlerdeki öğelerin oyuncuların saldırmasına ve savunmasına izin verdiği takım tabanlı yarışmalara sahiptir. Öte yandan Hız Modu, hızlı sürüş ve bina güçlendirmelerini vurgular.

Nexon , beta için kayıtların yakında web sitesinde yayınlanacağını belirtiyor. Hem oyun hem de beta testi muhtemelen geriye dönük uyumluluk sayesinde PS5’te oynanabilir olacak. Nexon henüz belirli bir tarih vermemiş olsa da, şu anda bu yıl PC ve Xbox’ta ve gelecek yıl PS4’te tam lansmanı planlanıyor.

Kaynak

0
0
0
0
0
46
0

Bir cevap yazın

X