Acend виграє VCT Champions проти Gambit

барбоз
4 хв читання

Acend виграв VCT Champions після перемоги над Gambit у 5-й марафонській серії сьогодні, ставши першим офіційним чемпіоном світу VALORANT.

Acend продовжили з того місця, де зупинилися проти G2, і почали рейд на захисну сторону Бриза. У Gambit було важко знайти контроль над полем або ранні фраги більшу частину тайму, а Acend вів 9-3 у першому таймі.

Гамбіт набрав імпульс, вигравши пістолетний раунд у захисній половині, але збройовий раунд став неприємним, коли Гамбіт потрапив у ultimate Зіка. Acend швидко увірвався на A-корт, і nAts повели в рахунку 11-5, перш ніж Viper утримав Gambit на карті, пройшовши за ним три життєво важливі кола поспіль. Acend змінив стратегію та пішов до B, але nAts все ще були там, чекаючи за своєю отруйною стіною. Останні два раунди першого тайму зробили велику різницю, і чудовий захист Гамбіта приніс фантастичний камбек 13-11.

У другому раунді компанія BONECOLD дала величезний поштовх з Sheriff, щоб запустити Ascent із економічним 4K. Здавалося, Acend набагато вправніший у атаці на цій карті, використовуючи менші сайти з його агресивними рухами та грою після встановлення. Але, як і Бриз, Гамбіт завершив першу половину з рахунком 7-5.

Цього разу Acend не відпустив камбек у другому таймі, але взяв пістолет, анти-еко та навіть бонусний раунд, збільшивши свою перевагу та зберігаючи контроль. Acend виграв карту 13-7.

Gambit відповів на Fracture вражаючим початком атаки та виграв перші три раунди тайму, включаючи бездоганний бонусний раунд. Acend не зміг набрати жодного захисного імпульсу, і такі моменти, як zeek, ​​який вбив себе за допомогою свого Raze ultimate, свідчили про розчарування, яке вони відчували. Nats і Chronicle мали K/D 11 вбивств і лише 1 вбивства в першому таймі 36-3 у Fracture.

nAts додав ще три вбивства до божевільного результату в захисному пістолетному раунді, збільшивши свою вже велику перевагу до 12-1. Кілька раундів потужності Acend дали команді радість, але Gambit завершив карту бездоганним раундом покупки, забезпечивши Fracture рішуче 13-3. nAts закінчив з майже безпрецедентним рейтингом 26-3 KD, заблокувавши доступ Acend до сайту протягом усієї гри.

Acend взяв на себе лідерство, щоб запустити Icebox, але коли почалися раунди купівлі, обидві сторони обмінювалися раундами вперед і назад. Але, як і у випадку з Breeze та Ascent, Gambit збирається пізно, щоб закрити тайм, відстаючи лише 7-5, перш ніж перейти до оборони.

Гамбіт скористався цим ралі, вигравши свій пістолет, анти-еко та перший повний раунд закупівлі, щоб взяти лідерство 7-3, випереджаючи 10-8 в один момент. Як і на початку карти, решта другої половини тривала вперед і назад, відправляючи Icebox у овертайм. Acend отримав ранню перевагу в OT після агресивного подвійного вбивства starxo завдяки поштовху з Sage, в результаті чого Acend виграв карту 14-12.

Серія була вирішена в Спліті, і Acend взяв лідерство на курсі B з кількома чудовими захисними раундами. Ця перевага зросла до 7-1, але знову під час цієї серії Gambit змінив свій імпульс, змінивши напрямок і атакувавши А. Вони виграли чотири раунди поспіль, щоб завершити тайм.

Acend продовжував лідирувати на карті з другим раундом пістолетів, але Gambit відповів ідеально витриманими агресивними поглядами в першому повному раунді покупки. Acend спробував зупинити повернення Gambit успішним пост-заводом 2v3 на A, а потім чудово зчитував агресію Gambit на B. Економіка Gambit не відновилася, і Acend зрештою завершив серію перемогою з рахунком 13-8.

Друга, четверта та п’ята перемога Acend на карті була поетичним переказом того, як вони виграли свій перший великий трофей проти Team Heretics на EU Masters One.