Cloud9 перемагає 2022 Thieves у стартовому матчі NA VCT 100

барбоз
2 хв читання

У першій грі головної події NA VCT Challengers One Cloud9 переміг 100 Thieves з рахунком 2-0 і пішов.

Перша гра серії відбулася в Спліті, і C9 домінували над 100T у першому таймі. 100 Thieves виграли третій раунд, але не виграли ще один раунд до 11-го. Вони виграли останні два раунди завтрашнього дня, завершивши матч з рахунком 3-9, і виступили набагато краще в захисті.

Другий тайм був більш конкурентним, оскільки жодна з команд не виграла більше трьох раундів поспіль. Cloud9 довели гру до фінішу в 22-му раунді, але 100 Thieves була потрібна лише перемога в двох раундах, щоб зрівняти рахунок. Останнє коло було два проти двох, оскільки C9 вдалося знизити стрибок за мілісекунди. 100T не зміг відновити сайт і взяв C9 Split 12-10.

Cloud9 розпочав Breeze, домінуючи над 100 Thieves на сайті B. C9 виграв наступні три раунди та легко виграв бонусні раунди. 100 Thieves нарешті зупинили кровотечу в шостому раунді.

Сьомий раунд повернув сайт 100T, але закінчився катастрофою, оскільки він не мав достатньо часу, щоб нейтралізувати Спайка. Зрештою троє учасників загинули під час вибуху, що призвело до того, що 100T пролунало в наступному раунді та збільшило перевагу C9 до 7-1. Але 100 Thieves закінчили тайм з рахунком 7-5.

C9 розпочав другу половину зі свого пістолетного раунду та легко зупинив просування 100T до поля A. Вони виграли наступні два раунди, включаючи бонусні раунди, де Веніті вдалося вижити, а 100T завадили йому закласти бомбу.

C9 дійшов до того, щоб взяти матч у 18-му раунді, але взяв 100T Spike, змусивши другий-другий раунд мати змогу відкласти свою поразку. Але C9 забезпечив гру і взяв матч-пойнт одним раундом пізніше.

Cloud9 зіграє Evil Geniuses 25 лютого. 100 злодіїв візьмуться за варту 26 лютого.