З поверненням TenZ, Sentinels NA VCT Challengers перемогли NRG у своєму стартовому матчі.

барбоз
2 хв читання

У своїй першій офіційній грі після групового етапу кваліфікації чемпіонів Sentinels почали невдало, щоб перемогти NRG Esports у своїй першій серії VALORANT у 2022 році, вигравши серію з рахунком 2-1.

Серія почалася з вибору Sentinels, Fracture. Але NRG поглинула минулорічну північноамериканську джаггернауту, граючи в агресивному стилі, який приголомшив несміливу команду Sentinels. TenZ не виглядав суперзіркою в першій половині, маючи лише п’ять вбивств Джетта та нуль-п’ять на першій таблиці крові. Прокинувся в другому таймі, зробивши два потрійних вбивства в перших трьох раундах. Однак його випередив дует tex і ANDROID, який витіснив NRG за межу з рахунком 13-10.

На жаль для NRG, TenZ залишився гарячим, коли вони увійшли в Haven. Незважаючи на ще кілька вбивств кожен, NRG зберегли перевагу 7-5, коли вони вийшли на перерву після атаки. Зіткнувшись із ганебною поразкою з рахунком 2022-2 на початку сезону 0 року, Sentinels зіграли вражаюче у нападі у другому таймі, і ніхто в NRG не мав особливого позитивного впливу на Джетта, окрім s0m. Sentinels взяли карту Haven 13-11, щоб надіслати серію Bind.

На останній карті Sentinels швидко повели в рахунку 14-6 від TenZ, здійснивши 1 вбивств. NRG не надав потрібних відповідей. Sentinels вели в перерві з рахунком 19-11, здійснивши 1 вбивств від TenZ. NRG виграв бездоганний (а також життєво важливий) пістолетний раунд, щоб почати те, що мало бути можливим поверненням. Однак "Сентінелс" зуміли завершити серію хорошою атакою з А-сайту.

Наступної п'ятниці "Сентінелс" відкриють вихідні грою проти "Піттсбург Найтс".