Cambazzz

Son etkinlik 3 hafta 6 gün önce

@Cambazzz

Toplam Puan: 465
Seviye: Demir
07 Mar 2022 tarihinden beri üye!
Toplam okunmaları: 1239
Toplam İçeriği: 25

Rozetler

Kullanıcıİçerik KupasıHayalet

Kullanıcının İçerikleri

Çok Oyunculu Haberler Mobil Oyunlar

Pokemon Go: Yeni Go Sezonu 1 Haziran’da Başlıyor

Pokemon Go Mewtwo’nun baskınlara dönüşü de dahil olmak üzere yeni ödüller, bonuslar ve etkinlikler var. Pokemon Go’nun yeni Go Sezonu, 1 Haziran’dan 1.

Daha Fazla
Haberler Mobil Oyunlar Yarış

Need for Speed ​​Mobil Oyun Sızıntıları

Yepyeni bir Need for Speed ​​mobil oyununun görüntüleri internete sızıyor ve video, oynanışa ilk bakışı veriyor. Bir sonraki Need for Speed ​​Mobile oyununun oynanış görüntüleri.

Daha Fazla
Aksiyon Haberler Nişancı(FPS-TPS) RPG / MMORPG

Starfield ve Redfall’ın çıkış tarihi ertelendi.

Bethesda, yaklaşan Starfield ve Redfall her iki oyunu da kısa bir Twitter gönderisiyle erteliyor. Bethesda, hem uzay yolculuğu yapan RPG Starfield’ın hem de.

Daha Fazla
Haberler

Pokemon Go Topluluk Günü Etkinlikleri

Pokemon Go, sürekli olarak daha fazla kişisel etkinlik sunuyor ve bir sonraki büyük etkinlik, 21 Mayıs’ta tüm dünyada gerçekleşen Topluluk Günü. Pokemon Go.

Daha Fazla
Haberler Spor

EA, FIFA Serisi EA Sports FC’yi Yeniden Adlandırdı.

EA Sports FC ile tanışın. EA’nın kitlesel ve kalıcı bir şekilde popüler olan futbol/futbol serisi EA Sports FIFA, isimlerini değiştiriyor. Söylendiği gibi, franchise, bir.

Daha Fazla
Haberler Nişancı(FPS-TPS)

Halo Infinite, Ücretsiz DLC Ekliyor.

Tüm Halo Infinite oyuncuları, şu anda gösteriye bağlı olarak ücretsiz DLC talep edebilir. Halo Infinite , Paramount +’nın TV dizisinden ilham alan ücretsiz yeni.

Daha Fazla
Haberler Korku Nişancı(FPS-TPS) Survival

Dead Space Remake Canlı Yayını

İzleyiciler, yeniden yapılanmanın aydınlatması, ortamları, karakterleri ve görsel efektleri hakkında güncellemeler bekleyebilirler. EA, Dead Space yeniden çevrimi için yaklaşan bir geliştirici canlı yayınını.

Daha Fazla
Haberler

Xbox Games With Gold Mayıs 2022

Aboneler, Mayıs Yoku’s Island Express, Viva Pinata: Party Animals ve daha fazlasını ulaşabilecek. Microsoft, Mayıs 2022 için Games with Gold serisini açıkladı . Her zamanki gibi.

Daha Fazla
Çok Oyunculu Haberler Nişancı(FPS-TPS)

Destiny 2 Guardian Oyunları 2022 İçin Değişiklikler

Bungie, yaklaşan Destiny 2 Guardian Games etkinliğinde yapılan tüm değişiklikleri, Strike puanlaması gibi uzun zamandır beklenen özelliklerle özetliyor. Bungie, Destiny 2’nin bir sonraki büyük etkinliği.

Daha Fazla
Haberler Oyun-İş Dünyası

Nintendo Switch Sports Güncellemesi

Resmi çıkış tarihinde Nintendo Switch Sports, oyuna çevrimiçi işlevsellik ve yeni dereceli eşleştirme getiren bir güncelleme alıyor. Wii Sports’un bir nevi manevi halefi olarak ,.

Daha Fazla
X