Aki

Son etkinlik 1 ay 1 hafta önce

@edabalci

Toplam Puan: 60
Seviye: Demir
07 Mar 2022 tarihinden beri üye!
Toplam okunmaları: 1634
Toplam İçeriği: 27

Rozetler

KullanıcıHayalet

Kullanıcının İçerikleri

Çok Oyunculu Oyun Önerileri Simülasyon

Tabletop Simulator

Tabletop Simulator, masayı çevirerek saldırganlığınızı ortaya çıkarabileceğiniz tek simülatördür! İzlenecek kural yok: sadece siz, bir fizik sanal alanı ve arkadaşlarınız. Kendi çevrimiçi masa.

Daha Fazla
E-SPOR Oyun Önerileri Simülasyon Spor

NBA 2K22

NBA 2K22 tüm basketbol evrenini karşına getiriyor. Orijinal takımlar ve oyunculara karşı gerçek NBA ve WNBA ortamlarında HEMEN OYNA. MyTEAM’de günümüzün yıldızları ve.

Daha Fazla
Çok Oyunculu Keşif / Gizem Oyun Önerileri Survival Tek Kişilik

Valheim

Viking kültüründen esinlenerek, prosedürel olarak oluşturulmuş bir arafta geçen, 1-10 oyuncu için acımasız bir keşif ve hayatta kalma oyunu. Odin’in himayesine layık bir.

Daha Fazla
Çok Oyunculu Nişancı(FPS-TPS) Oyun Önerileri Simülasyon Strateji Survival

Squad

Squad, iletişim ve takım çalışması ile muharebe gerçekçiliğini yakalamayı hedefleyen 50 vs 50 kişilik çok oyunculu birinci şahıs nişancı, taktik ve planlama ile.

Daha Fazla
Keşif / Gizem Korku Macera Oyun Önerileri Tek Kişilik

Little Nightmares & Little Nightmares II

Seni çocukluk korkularınla yüzleştirecek tuhaflıklarla dolu karanlık bir hikaye olan Little Nightmares’e bırak kendini! Six’in Ağız’dan kaçmasına yardım et . Burası, mideye indirecekleri.

Daha Fazla
Çok Oyunculu Keşif / Gizem Macera Oyun Önerileri Strateji Survival Tek Kişilik

ARK: Survival Evolved

Çıplak bir şekilde ARK adında esrarengiz bir adanın kıyılarında donan ve açlıktan ölmek üzere olan bir adam veya kadın olarak hayatta kalmak için.

Daha Fazla
Çok Oyunculu Aksiyon Macera Oyun Önerileri Strateji Tek Kişilik

Watch Dogs: Legion

Watch Dogs: Legion’da, yakın gelecekteyiz. Çöküşün eşiğindeki Londra’yı kurtarmak için bir direniş örgütlemek zorundasın. Çöküşün eşiğindeki Londra’yı kurtarmak için, etrafında gördüğün herkesi kullanıp,.

Daha Fazla
Keşif / Gizem Korku Macera Oyun Önerileri Tek Kişilik

Amnesia: Rebirth

Nefesini tutmak zorundasın. Yaratık çok yaklaştı. Tek amacı ise senin korkundan faydalanmak. Bu yüzden karanlıkta çömeliyorsun, artan korkuna engel olmaya ve içindeki sesi.

Daha Fazla
Çok Oyunculu Aksiyon Keşif / Gizem Macera Oyun Önerileri

Sea of Thieves

Sea of Thieves; denizlerde yelken açmaktan savaşmaya, keşfe çıkmaya ve yağma yapmaya kadar korsan yaşamını tecrübe etmek ve kendi başınıza bir efsaneye dönüşmek.

Daha Fazla
Çok Oyunculu Macera Oyun Önerileri Yarış

Forza Horizon 5

Nihai Horizon Maceranız sizi bekliyor! Dünyanın en harika arabalarından yüzlercesini kullanarak sınırsız, eğlenceli bir sürüş aksiyonuyla Meksika’nın hareketli ve sürekli gelişen açık dünya.

Daha Fazla
X