Thebabutza

Son etkinlik 14 saat 33 dakika önce

@Thebabutza

Toplam Puan: 13,712
Seviye: Gümüş
22 Mar 2022 tarihinden beri üye!
Toplam okunmaları: 9940
Toplam İçeriği: 112

Rozetler

İçerik KupasıKullanıcıHayalet

Oğuzhan Erdoğan
Spor yapmayı bir hayat tarzı olarak benimsedim…genelde basketbol, masa tenisi, langırt ilgileniyorum. Eşimle birlikte doğa yürüyüşleri ve kamp yapmayı da ayrıca çok seviyoruz. Şu anda özel bir şirket reprezant olarak görev yapmaktayım. Oyun oynama 1996 kara kutu dediğimiz atarilerle başladım 1999 yıllın komşumuzun oğlunun bilgisayarı ile bilgisayarlarla tanıştım sonrasında ilk bilgisayım Commodor64 sahibi oldum bir kaç ay sonra yeni bir Bilgisayar alarak oyun, donanım ve ekipman serüvenime kendi çapımda söküp takma eşe dosta pc toplama ve tamirleri ve daha sonrasında ise donanım alıp satma işleri ile devam ettim. Yakın zaman da ülkemizdeki ekonomik krizi fırsata çevirip son anda güzel bir sistem topladım bu sistemle 20 li yaşlarımdaki gibi oyun oynamaya devam etmeyi düşünüyorum oyun oynarken thegamerstation da oyun ve sistem tavsiyeleri, donanım da 2.el ile ilgli düşüncelerimi sizlere paylaşacağım aynı zamdan kanalımızda da yayın açıp birlikte keyifli zamanlar geçirmeyi planlıyorum.

Kullanıcının İçerikleri

Genel Haberler

Netflix’in Cyberpunk: Edgerunners Anime Dizisinin Fragmanı Yayınlandı.

Netflix Geeked Week etkinliği sırasında stüdyo Trigger‘ın yaklaşmakta olan anime dizisi Cyberpunk: Edgerunners için yeni bir fragman yayınladı. Dizi, Eylül 2022‘de Netflix‘te yayınlanacak. CD Projekt.

Daha Fazla
Çok Oyunculu Genel Haberler Simülasyon Spor

Steam de Erken Erişimdeki Kaykay Oyunu “Session: Skate Sim” Tam Sürüm Tarihi Açıklandı.

Yayıncı Nacon ve geliştirici crea-ture Studios, Session: Skate Sim‘in Erken Erişim’den ayrılacağını ve 22 Eylül‘de Epic Games Store ve Steam üzerinden PC’ye,  PlayStation 5, Xbox Series.

Daha Fazla
Çok Oyunculu Keşif / Gizem Mobil Oyunlar Rehberler Survival

Ni no Kuni: Cross Worlds Pc de Nasıl Oynanır?

Ni no Kuni: Cross Worlds yeni çıktı ve iOS, Android ve PC‘de mevcut olduğu için çapraz oynama da var. Ancak, PC istemcisi aracılığıyla hemen.

Daha Fazla
Aksiyon Haberler Keşif / Gizem Korku Macera Nişancı(FPS-TPS)

“Resident Evil 4 Remake” Resmen Duyuruldu.

Capcom efsane oyun serisine yeni bir remake geliyor. 2005 yılında yapına Resident Evil 4 Remake ha geldi ha gelecek derken State of Play yayınının.

Daha Fazla
Haberler Keşif / Gizem Macera

Türkiye de Yasaklı Oyun “Tell Me Why” Hikayesi ve Neden Yasaklandığı !

Tell Me Why popüler Life is Strange serisinin arkasındaki stüdyo olan DONTNOD Entertainment‘ın en son macera oyunu. Bu samimi gizemde, Tyler ve Alyson.

Daha Fazla
Haberler Keşif / Gizem Korku Macera Tek Kişilik

Birinci şahıs korku gizem oyunu “Charon’s Staircase”, Ekim ayında PS5, Xbox Series, PS4, Xbox One, Switch ve PC’ye geliyor.

Yayıncı SOEDESCO ve geliştirici Indigo Studios, birinci şahıs korku gizem oyunu Charon’s Staircase‘i Ekim ayında Epic Games Store  ve Steam üzerinden PC’ye ve.

Daha Fazla
Genel Haberler

“Amazon Prime Gaming” Haziran Ayı İçin Abonelerine Sunduğu Ücretsiz Oyunlar Beli Oldu.

Amazon Prime Gaming “Haziran” ayında abonelerini epey mutlu edecek gibi görünüyor. Twitch Prime ücretsiz üyeliği yanı sıra her ay oyuncular sunduğu özel hediyelerle.

Daha Fazla
Genel Haberler

Başakşehir “BASE” E-Spor Festivali

Base Espor Festivali 4 Haziran Cumartesi günü Saat 10:00‘da başlıyor. Girişler “Başakşehirli : Mutlu Şehirli” mobil uygulamasını kullanılarak ücretsiz bir şekilde yapılacak. Festival.

Daha Fazla
Genel Haberler

Sony’nin Tv Dizisi Olarak Seçtiği 3 Yeni Oyunun İsimleri Açıklandı.

Sony, TV dizilerine üç yeni oyunu ekleyerek devam ediyor. Daha öncede duyurulan oyunlar gibi geliştirme aşamasında olan bu dizinlerin isimleri Horizon, God of War.

Daha Fazla
Genel Haberler Simülasyon Sistem Gereksinimleri Strateji

“Bomber Crew” Oyununu Steam Üzerinden Ücretsiz ve Kalıcı Bir Şekilde Arşivinize Ekleyebilirsiniz.

Geşliştiricisi Runner Duck yayıncısı da Curve Games olan “Bomber Crew” Steam üzerinden kalıcı ve ücretsiz bir şekilde 2 Haziran 2022 tarihine kadar arşivinize.

Daha Fazla
X