Oyun Rehberler

VALORANT: Ay Tavşanı kostüm seti ne zaman çıkıyor

VALORANT oyuncuları için yeni bir kostüm seti kadar heyecan verici başka bir şey yoktur. Yeni Çin Yeni Yılı’nı ve yaklaşan Tavşan Yılı’nı kutlamak için Riot, oyun içi mağazada Luna (Ay Tavşanı) paketini yayınlayacak.

VALORANT, 2021’de Öküz Yılı’nı kutlayan Göksel paket ve 2022’de Kaplan Yılı’nı kutlayan Dicle paketi ile Çin Yeni Yılı’nı önceki sezonlarda da kutladı. 2023 ve Tavşan Yılı’na girerken, oyuncular daha fazlasına sahip olacak. İşte yeni kostüm seti hakkında bilmeniz gerekenler…

VALORANT Ay Tavşanı kostüm seti çıkış tarihi ve fiyatı

Resmi VALORANT Twitter hesabında “şimdi mağazanızda” yazan set fragmanına rağmen, Ay Tavşanı paketi 26 Ocak Perşembe günü resmi olarak satın alınabilir hale gelecek. Paketin kendisi 22 Ocak’ta başlayacak olan Çin Yeni Yılından sonra gelecek.

Kesin fiyat şu anda bilinmiyor, ancak pakette silah kaplamalarına ek olarak bir oyuncu kartı ve silah uğurlugu da bulunduğundan, muhtemelen daha yüksek olacağını tahmin edebiliriz. Paketin 8.700 veya 7.100 VP olacağını tahmin ediyoruz.

Ay Tavşanı kostüm setine dahil olan öğeler

VALORANT

Ay Tavşanı seti; Vandal, Spectre, Marshal ve Ghost için görünümlerin yanı sıra Luna’s Descent olarak bilinen bir bıçak kaplaması içerecek.

VALORANT Ay Tavşanı seti ayrıca Tavşan Yılı temasına uygun bir oyuncu kartı ve silah uğulugu içerir. Özellikle silah uğulugu, mavi renkte yanan ve ateş edildiğinde “kızgın” hale gelen bir tavşana sahip olduğu için muhtemelen oyuncuların büyük ilgisini çekecektir. Işıklandırma özelliği, Öküz Yılı’nın başlangıcını kutlayan 2021’deki Celestial paketine dahil olan ışıklı öküz silahı uğurluguna benziyor.

İlginizi Çekebilir: PUBG: Battlegrounds 21.1 Güncellemesi Geliyor

Avatar for theprect

Sercan Erzincanlı
The Gamer Station Media ve The Gamer Station Community platformlarımızın yöneticisidir. Aynı zamanda TGS için eğlence, oyun içerikleri üretir. Onun sosyal medyalarını takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir