Haberler

VALORANT Champions 2021 kostüm paketi açıklandı.

VALORANT hayranları, sınırlı sayıda VCT Champions paketiyle ilk VALORANT Champions etkinliğini kutlama şansına sahip olacak.

VALORANT YouTuber HITSCAN, bugün erken saatlerde yeni VCT Champions 2021 görünüm paketini açıkladı. Paket, bir Vandal görünümü, karambit bıçagı ve paketi satın almak için birkaç başka bonus içeriyor.

Her iki silah görünümü de siyah, altın ve kırmızı renk düzenine sahip. Vandal’ın yanında Şampiyonlar logosu da var. Her iki silahın da, özel bir parlama efekti ekleyen Champions Aura adlı bir yükseltme seçeneği var. Bu etki, yalnızca ekibinizdeki en iyi oyuncuysanız etkinleşir veya ekibinizdeki en iyi oyuncu silahı alırsa etkinleştirilebilir.

Karambit bıçağı, VALORANT’ta ortaya çıkan türünün ilk örneği değil, ancak kuşanıldığında yeni özel animasyonlara sahip. Vandal’ın namlu flaşı da VCT Champions logosuna benzeyecek şekilde yükseltilebilir ve silahın incelenmesi, Champions logosu titreşirken yakın zamanda ortaya çıkan VALORANT Champs marşının bir parçasının çalmasına neden oluyor.

Paket ayrıca, gövde üzerinde altın bir logo göründüğünde marşın bir bölümünü oynayan inanılmaz bir bitiriş sunuyor. Ancak oyuncular, haritanın üzerinde kırmızı bir gökyüzünde görünen dev bir Brimstone olan ikinci bir animasyonu tetiklemek için bitirişe yürüyebilirler. Bu, marşın müzik videosundaki bir sahneye göndermedir ve inanılmaz bir ayrıntıdır. Vandal’ın dört yükseltilebilir seviyesi vardır, bu nedenle bu yeni sonlandırıcıyı kullanmak istiyorsanız Radianit puanlarınızı saklayın.

Ayrıca paket, marş müzik videosunda Phoenix, Sage ve Brimstone’dan ilham alan üç oyuncu kartı içeriyor. Para harcamak istemeyen hayranlar, bugün piyasaya sürülecek olan ücretsiz VALORANT Champs kartının keyfini çıkarabilirler. Oyuncular ayrıca VCT Champs etkinliğinin grup aşamasını izleyerek VCT 2021 Sparks spreyi alabilirler. Hesabınız desteklenen bir akış platformuna bağlı olmalıdır ve sprey yalnızca 1 ila 11 Aralık arasında kullanılabilir olacaktır. Kozmetik ürünün, sprey yaptığınız yere göre renkleri değişen dört olası çeşidi vardır. Ancak altın varyantın yüzde bir düşme şansı var, bu yüzden sabırlı olun.

VCT Champs büyük finallerine katılan oyuncular, 12 Aralık’ta VCT 2021 Spark uğurlugunun kilidini açabilirler.

Şampiyon paketi 6.264 VP’ye mal oluyor ve 24 Kasım ile 12 Aralık arasında mevcut olacak. Gelirlerin yarısı etkinliğe katılan takımlara, diğer yarısı Riot’a gidecek.

Kaynak

Avatar for Barbose

Yıldıray Özer
The Gamer Station Media ve The Gamer Station Community platformlarımızın kurucusudur. Aynı zamanda TGS için eğlence, oyun ve film içerikleri üretir. Onun sosyal medyalarını takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

EN TR