Haberler

VALORANT Champions 2022 biletleri bu hafta satışa çıkacak

Turnuva organizatörü Riot Games bugün, yılın en çok beklenen VALORANT etkinliği olan VALORANT Champions biletlerinin iki gün içinde satın alınabileceğini duyurdu.

31 Ağustos’ta başlaması planlanan VALORANT Champions 2022 etkinliğinin biletleri, 24 Ağustos’ta Türkiye saati ile 17:00’da Biletix üzerinden satışa sunulacak. Champions, daha önce belirttiğimiz ve Riot tarafından onaylandığı üzere, İstanbul, Türkiye’deki Volkswagen Arena’da yapılacak.

VALORANT Champions: Volkswagen Arena

Etkinlik, 9 Eylül’den 18 Eylül’deki turnuvanın bitimine kadar büyük bir kalabalık önünde gerçekleşecek

Braket aşaması beş gün sürecek ve daha sonra iki günlük bir ara verilecek. Bu günler tamamlandıktan sonra, son gün büyük finallerin gerçekleşeceği turnuvanın kalan üç günü olacak.

Bilet fiyatları 100 Türk Lirası ile 200 Türk Lirası arasında değişmektedir ve en pahalı biletler son gün büyük final gününde olacak. Taraftarlar, tribünler veya zemin kattaki koltuklar için bilet satın alabilecekler.

Not: Kişi başına günlük satın alınabilecek bilet sınırı 4 olarak belirlendi.

VALORANT Champions, 2022 VCT sezonunun doruk noktası niteliğindeki turnuva ile dünyanın dört bir yanından en iyi takımları ağırlayacak. Gelecek sezon, Riot’un son iki yıldır uyguladığı yarı açık devre yerine bir ortaklık sistemi uygulayacak.

Champions etkinliği, 31 Ağustos’ta Edward Gaming vs. Paper Rex ile başlayacak ve Leviatán, yarışmanın ilk gününü tamamlamak için Team Liquid’e karşı oynayacak. Etkinliğin ikinci gününde OpTic Gaming, BOOM Esports ile karşı karşıya gelirken, ZETA DIVISION, LOUD’a karşı oynayacak.

Avatar for theprect

Sercan Erzincanlı
The Gamer Station Media ve The Gamer Station Community platformlarımızın yöneticisidir. Aynı zamanda TGS için eğlence, oyun içerikleri üretir. Onun sosyal medyalarını takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

EN TR