Haberler

VALORANT geliştiricileri, mevcut yükleme ekranı oyuncu bannerlarından memnun değil.

Bir VALORANT hayranının Riot’a “tam bannerları geri getirme” çağrısı yanıtlandı.

VALORANT hayranları bir zamanlar oyuncu kartlarını yükleme ekranında havalı bannerlarla gösterebiliyordu. Ancak Riot son zamanlarda hesap seviyelerinin tanıtılmasıyla daha muhafazakar bir yaklaşım benimsedi ve oyuncu kartını küçük bir kareyle sınırladı. Yönetici yapımcı Anna “SuperCakes” Donlon’a göre geliştiriciler, değişikliklerin nasıl sonuçlandığı konusunda “memnun değiller”.

Donlon ayrıca geliştiricilerin ” tasarımı müthiş hale nasıl geri getirileceğini görmek için bir göz attığını” söyledi. Kesin bir zaman çizelgesi sunulmasa da, özelliğin ne zaman güncelleneceği belli değil.

Mevcut afişler çoğunlukla şeffaf bir arka plandan oluşuyor ve oyuncunun adı ve unvanı artık ortada yer alıyor. En sağdaki küçük bir alan, oyuncu kartı ve hesap düzeyindeki kenarlık için ayrıldı. Bu daha basit yaklaşım, önceki yinelemeye kıyasla yetersiz kaldığından, Riot bunu geri alabilir veya benzer bir konsept sunabilir.

Kaynak

Avatar for theprect

Sercan Erzincanlı
The Gamer Station Media ve The Gamer Station Community platformlarımızın yöneticisidir. Aynı zamanda TGS için eğlence, oyun içerikleri üretir. Onun sosyal medyalarını takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

EN TR