Haberler

VALORANT kostüm koleksiyonu Protokol 781-A, 4. Bölümden önce sızdırıldı!

Riot’un bu noktada bir tesisatçı çağırması gerekebilir.

Yeni VALORANT içeriğinin önce sızdırılmadan yayınlanması neredeyse imkansız. Ve elbette, Dördüncü Bölüm’ün lansmanından önce Protokol 781-A silah görünümü koleksiyonunun sızmasıyla tekrar oldu.

Yeni fütüristik görünümlü silah görünümü paketinden görüntüler, özellikle de geniş çapta takip edilen @ValorLeaks Twitter hesabında çevrimiçi olarak yayınlandı. Oyun içi mağazadaki paket listesinin bir görüntüsüne ek olarak, hesap, hem Phantom hem de Bulldog dahil olmak üzere bazı silahların görüntülerini paylaştı.

Tweet’e gitmek için görsele tıklayabilirsiniz.

Her ikisi de, bu koleksiyonun farklı renk çeşitlerine ve beş adede kadar kozmetik yükseltmeye sahip görünümler içerdiğini ve bunların hepsinin kilidi, battle pass’ta seviyelere ulaşılarak kazanılan Radianite kullanılarak açıldığını ortaya koyuyor.

Bunlara bir VFX yükseltmesi,

bir animasyon, bir sonlandırıcı ve hatta yerelleştirilmiş bir seslendirme dahildir; bu,

belki de bu silahları

kullandığınızda sizinle

konuşacağını gösterir.

Paket görüntüsü, koleksiyonun Phantom, Bulldog, Spectre, Sheriff ve bıçak için görünümler içereceğini gösteriyor. Henüz resmi bir fiyat listelenmedi ve tek tek öğelerin savaş geçişi yoluyla açılabileceğine dair herhangi bir gösterge de yok.

Tweet’e gitmek için görsele tıklayabilirsiniz.

Sızıntılara VALORANT Twitter’dan, popüler Glitchpop koleksiyonunun reklamını yapan bir ekranı çeken tehditkar görünümlü bir robot nöbetçiyi gösteren resmi bir teaser eşlik etti. Nöbetçi, teaser’da lazer okları ateşliyor, belki de Protokol 781-A kaplamalarının VFX yükseltmesinin lazerleri ateşleyebileceğini gösteriyor.

En geç, yeni Protocol 781-A kostüm koleksiyonu, yeni ajan Neon’un da ilk çıkışını görecek olan Episode Four: Disruption başladığında resmen açıklanacak.

Kaynak

Avatar for Barbose

Yıldıray Özer
The Gamer Station Media ve The Gamer Station Community platformlarımızın kurucusudur. Aynı zamanda TGS için eğlence, oyun ve film içerikleri üretir. Onun sosyal medyalarını takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

EN TR