Haberler

VALORANT Yeni ETKİNLİK BİLETİ: GEÇİT Ödülleri

Riot Games, VALORANT harita havuzunun en yeni üyesi Pearl’ün çıkışını kutlamak için Valorant Bölüm 5: Birinci Perde’de Kozmik Crossover Etkinliğinin bir parçası olarak oyuna ücretsiz bir savaş bileti ekledi.

Tüm oyuncular etkinlik biletini ücretsiz olarak alabilir. Etkinlik Bölüm 5 Perde 1 ile birlikte yayınlanacak ve 12 Temmuz’a kadar devam edecek. Etkinlik biletinde oyuncuların kazanabileceği yedi ödül seviyesi vardır: üç oyuncu kartı, iki ünvan ve iki seviye Diğer kozmetik ürünlerini yükseltmeye yönelik Radyanit (her biri 10 puan).

Birinci Perde Kozmik Crossover Etkinliği biletinin en büyük ödülü kesinlikle çizgi roman temalı oyuncu kartlarıdır. Yeni etkinlikte kazanabileceğiniz ödüllerin listesini sizler için hazırladık.

ETKİNLİK BİLETİ: GEÇİT Ödülleri

Oyuncu Kartları

Beşinci Bölüm için yayınlanan ”Parçalanmış” isimli animasyonda ajanlarımız kendilerini alternatif bir dünyada bir çizgi roman dükkanında bulurlar. Bu temaya uygun olarak Riot, DC’nin efsanevi sanatçılarını çizgi roman temalı oyuncu kartları için bir araya getirdi.

Ünvanlar

Oyuncular, her biri Alpha Earth ve Omega Earth arasındaki ikiliğe atıfta bulunan iki farklı unvan kazanabilir.

Oyunu İngilizce oynayanlar için:

  • Dimensional
  • Double Agent

Oyunu Türkçe oynayanlar için:

  • Boyutlararası
  • Çift Taraflı Ajan

Radyanit

Oyuncular, her biri 10 radyanit kazandıran iki seviyeye ulaşarak toplam 20 Radyanit puanı kazanabilirler.

Avatar for theprect

Sercan Erzincanlı
The Gamer Station Media ve The Gamer Station Community platformlarımızın yöneticisidir. Aynı zamanda TGS için eğlence, oyun içerikleri üretir. Onun sosyal medyalarını takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir