Haberler

Valorant’ın yeni Yılbaşı seti açıklandı!

VALORANT oyuncuları, tatil sezonu için zamanında yeni bir “Yılbaşı koleksiyonu” paketi görebilir ve yeni yılbaşı ögeleri satın alma şansı alabilir.

Floxayyy bugün Classic, Phantom, Ares, Judge ve yeni bir Snowfall değnek için kostümler içeren yeni Yılbaşı paketini ortaya çıkardı. Ayrıca özel bir kar küresi bıçağı içeriyor. Kostümler, kar ve hediyelerle dolu bir Noel köyünü gösteren animasyonlu bir tasarıma sahip.

Yama 3.12’de oyuna eklenmiş olmalarına rağmen yeni kostümler resmi olarak açıklanmadı.

VALORANT Champions paketi önümüzdeki altı gün boyunca mağazada kalacak, dolayısıyla Yılbaşı paketi muhtemelen turnuvanın sonunda eklenecek. Paketin fiyatı açıklanmadı, ancak oyuncular muhtemelen kostümleri ve ögeleri satın alma seçeneğine sahip olacaklar.

Animasyonlar biraz farklı olsa da, Yılbaşı kostümleri geçen yılki Kış Harikası kostüm paketini andırıyor. Geçen yılki paketi kaçıran veya tatil için başka bir görünüm isteyen oyuncular bu yeni ögelerle koleksiyonlarını tamamlayabilirler.

Bazı hayranlar, özellikle tüm silahı kapsayan tartışmalı animasyonlara sahip oldukları için yeni paketten memnun değiller. Bazıları bu animasyonları dikkat dağıtıcı veya çekici bulmasa da, diğerleri tatil temalı öğelerden memnun kalacak.

Kaynak

Avatar for Barbose

Yıldıray Özer
The Gamer Station Media ve The Gamer Station Community platformlarımızın kurucusudur. Aynı zamanda TGS için eğlence, oyun ve film içerikleri üretir. Onun sosyal medyalarını takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir