Haberler

Vancouver Titans, 2022 Overwatch Ligi kadrosunu açıkladı!

Birkaç tanıdık yüz, ekibi canlandırmaya yardımcı olacak.

Vancouver Titans, en iyi 2021 Overwatch Ligi sezonuna sahip değildi ve yılı 1-15 rekorla bitirdi.

Vancouver, bugün beş oyunculu 2022 kadrosunu açıkladı ve hayranlara yeniden canlanan kadrosuna ilk bakışını verdi. Organizasyon, her 2021 oyuncusunu Overwatch League’in sezon dışında bıraktı.

Eski Vancouver fenomeni Niclas “sHockWave” Jensen, Philadelphia Fusion ile bir yıl geçirdikten sonra 2022’de takıma geri dönecek. SHockWave, organizasyonun tüm Koreli kadrosunun görevden alındığı 2020’de Titans’ Contenders alıcılarının bir parçasıydı.

Ona geçen sezon ligin diğer Kanada takımı için son dakika clutch oyuncusu olarak bakan Toronto Defiant’tan hitscan Luka “Aspire” Rolovic katılacak. Başlangıçta 30 günlük bir transfer olarak Defiant ile anlaştı, sezon dışında Toronto tarafından serbest bırakılıncaya kadar kalıcı bir sözleşme imzaladı.

Kıdemli ana destek ve eski Atlanta Reign yıldızı Petja “Masaa” Kantanen, başka bir eski Toronto Defiant oyuncusu olan esnek destek Park “Aztac” Jeong-su ile birlikte Titans’a katılacak.

Kuzey Amerika Overwatch Contenders sahnesindeki çalışmaları ile tanınan Kanadalı bir tank dışı oyuncu olan Nick “False” Wiseman, Vancouver’ın tank hattını yönetecek. American Tornado gibi takımlarda oynadı ve en son Maryville Esports ve Bobby Wasabi’nin bir parçasıydı.

Şimdilik False, takım bir ana tank imzalamadıkça Titanlar için oynayan tek tank olacak. Ancak Vancouver’ın beş kişilik kadrosu kalıcı değil: Takımın 3 Ocak 2022’ye kadar beş oyuncuya sahip olması gerekiyor ve ligin kadro oluşturma kurallarına göre 1 Mart’a kadar altı oyuncuya ihtiyacı olacak.

Kaynak

Avatar for Barbose

Yıldıray Özer
The Gamer Station Media ve The Gamer Station Community platformlarımızın kurucusudur. Aynı zamanda TGS için eğlence, oyun ve film içerikleri üretir. Onun sosyal medyalarını takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir