Haberler

VCT Champions Koleksiyonu, kalifiye ekipler için 7,5 milyon dolardan fazla bağış topladı!

VCT Champions ekipleri, yeni VALORANT görünümleriyle daha fazla oyuncunun Şampiyon olmasıyla kazançlı çıkıyor.

VCT Champions Collection, Riot Games ve etkinlikteki oyuncular için şimdiden heyecan verici bir başarı oldu ve daha fazlası da var.

VALORANT’ın ilk küresel yarışması için Riot, etkinliği kutlamak için bir dış görünüm koleksiyonu oluşturdu. Gelirlerin yarısı, göze çarpan “7.5 milyon dolardan fazla” olan VCT Şampiyonlarına katılan takımlara gidecek.

Etkinlikte yarışan 16 takımın gözü VALORANT Dünya Şampiyonları unvanında ve aynı zamanda bir VALORANT yarışması için en yüksek ödül havuzunda. Bundan önce, en yüksek ödül havuzu, Gambit Esports’un 225.000 $’ı eve götürdüğü Berlin’deki Stage Three Masters’da verilen 700.000 $’dı. VCT Champions, bir milyon dolarlık temel ödül havuzuna ve halen tırmanmakta olan Champions paketinin satışından elde edilen gelirin yarısına sahip olacak.

VALORANT oyuncuları, Finallerin sona ermesinden bir gün sonra 13 Aralık’a kadar oyun içi görünümleri ve diğer öğeleri satın alabilir ve ilk küresel VALORANT şampiyonu taçlandırılır.

Şampiyonlar Vandal, Riot’a göre, küresel rekabetten ilham alan çeşitli özelliklere sahip “bugüne kadarki en iddialı görünümlerinden” biri. Benzersiz özellikler arasında gıpta ile bakılan “Champions Aura, bir öldürme puanlanırken ciltte görünen bir parıltı” yer alıyor. Diğer VALORANT görünümleri gibi, Champions koleksiyonu da oyuncuları yarışmanın resmi şarkısı “Die For You” müzik videosunun dünyasına kaptıracak benzersiz bir son işlemciye sahip.

Kaynak

Avatar for Barbose

Yıldıray Özer
The Gamer Station Media ve The Gamer Station Community platformlarımızın kurucusudur. Aynı zamanda TGS için eğlence, oyun ve film içerikleri üretir. Onun sosyal medyalarını takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir