Uncategorized

VCT Masters 3 Berlin nasıl izlenir

VCT Masters 3 Berlin 10 Eylül’de başlayacak.

VALORANT tarihindeki ikinci uluslararası etkinliğe dünyanın dört bir yanından on altı takım gelecek. Birincisi, VCT Masters Reykjavik, Berlin’de de boy gösterecek olan Kuzey Amerika takımı Sentinels tarafından kazanıldı.

VCT Masters 3 Berlin ayrıca Gambit Esports, SuperMassive Blaze, Acend, G2 Esports, 100 Thieves, Envy, Kru Esports, Keyd Stars, Havan Liberty, Vision Strikers, F4Q, Zeta Division, Crazy Raccoon, Bren Esports ve Paper Rex gibi takımlar da katılacak

VCT Masters Berlin’i izlemek için 10 Eylül’e kadar beklemeniz gerekecek. Turnuvanın galibi, VCT Champions’taki yerini garantileyecek.

Sentinels, VCT Masters serisinin hüküm süren şampiyonları olarak turnuvada olacak. Önceki VCT Masterstaki büyük final rakipleri Fnatic, VCT Masters Berlin’e katılma hakkı kazanamadı. VCT Masters Berlin’e yeni 14 takım katılıyor. Yalnızca Sentinels ve Crazy Raccoon hem Berlin hem de Reykjavik’e katılmaya hak kazandı.

Bu heyecanı ingilizce yaşamak isterseniz Valorant’ın uluslararası twitch hesabı olan https://www.twitch.tv/valorant adresinden, türkçe yaşamak isterseniz de Valorant Türkiye’nin twitch hesabı https://www.twitch.tv/valorant_esports_tr adresinden takip edebilirsiniz

Kaynak

36
25
0
2
46
7
5
Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Düşüncelerinizi okumayı çok isteriz, yorum yapmak için tıklayınız.x
()
x
X