Haberler

Vex’in ultisi, düşman Veigar’ın koridor aşamasını kabusa çeviriyor!

Cooldown yok, sorun yok.

League of Legends’ta hatalar bazen oyunu bozan avantajlara yol açar.

Oyuna katılan en son şampiyon olan Vex, 2021’de çıkışından bu yana sayısız hataya neden oldu. Son zamanlarda, bir Reddit kullanıcısı, Vex oyunlarından birinin, bir istismarın düşman Veigar’ı koridorda yok etmesine izin verdiği bir klibi paylaştı.

Klip, Vex ve Veigar’ın birbirleriyle çarpışmasıyla başlıyor. Vex, Tiny Master of Evil’e çarpan Shadow Surge’ını (R) kullanır. Onu bitirmek için, oyuncu büyüyü Veigar’ın yönünde ileri atılmak ve onu bitirmek için yeniden kullanır.

Neyse ki Veigar için Evelynn yardıma gelir ve ölümünden kısa bir süre sonra onun intikamını alır. Ancak Gloomist yeniden doğduğunda, oyuncu Shadow Surge için bekleme süresinin azaldığını ve yeteneğin tekrar kullanıma hazır olduğunu fark eder.

Vex kulvara geri döndüğünde, nihai yeteneğini kısa sürede ikinci kez, bir kez daha çok başarılı olmak için kullanıyor. İyi düşünülmüş bir beceri kombinasyonu sayesinde, Veigar ikinci kez çeşmeye gönderilir. Ve Vex’in Shadow Surge bekleme süresi bir kez daha sıfırlanır.

Oyuncunun Reddit’te belirttiği gibi, bu hata bir kartopuna yol açtı ve bu da Veigar ve ekibinin oyunu kaybetmesine neden oldu.

Birçok oyuncu bu hatanın aylardır League’de olduğunun altını çiziyor ve gördüğümüz gibi hala düzeltilmedi. Çoğaltmanın basit olduğuna dikkat çekiyorlar ve Riot’un bunu mümkün olduğunca çabuk düzelteceğini umuyorlar. Bu arada, oyunlarınızda Vex’i yasaklamayı düşünebilirsiniz.

Kaynak

0
0
0
0
0
13
0

Bir cevap yazın

EnglishTurkish