Haberler

Viper Bugı, VALORANT oyuncularının görüşünü tamamen engelliyor

Bir VALORANT oyuncusu, Spike’ı etkisiz hale getirirken, turun geri kalanı için görüşlerini tamamen kör eden bir aksaklıkla karşılaştı.

Klipte, bir düşman Viper oyuncusu Poison Cloud yeteneğini etkinleştirirken diğer talihsiz savunma oyuncusu spike’ı etkisiz hale getirmeye gitti. Bu durum, hareket etmelerine rağmen sürekli olarak yeşil duman tarafından örtülmelerine neden olan benzersiz bir hataya neden oldu.

Ne yazık ki, raund oyuncu ve takımı için pek iyi gitmedi. Hata, oyuncunun ölümünün ardından ekranda bile devam etti.

Bu hatanın oluşmasına neyin sebep olduğu tam olarak belli değil. Yorumcular, bu hatanın son zamanlarda daha sık meydana geldiğini söyledi. Oyuncular, bunun birden fazla haritada etkili olduğunu gördüklerini bildirdiler, yani doğrudan bir konumla bağlantılı değil, Viper ile bug’ın etkileşimi.

Neyse ki, bu sorun sadece bir tur sürdü. Riot’un dikkatine sunulduğunda, sorunu yakın gelecekte tamamen ortadan kaldırmak için bir düzeltme yapılacaktır.

Editör Köşesi: ” Sanırım Viper’ın Toxini oyuncuların sinir sistemini de etkilemiş görünüyor :))”

Avatar for theprect

Sercan Erzincanlı
The Gamer Station Media ve The Gamer Station Community platformlarımızın yöneticisidir. Aynı zamanda TGS için eğlence, oyun içerikleri üretir. Onun sosyal medyalarını takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

EN TR