Haberler

WARFRAME: 9. YILDÖNÜMÜ ETKİNLİĞİ

WARFRAME: 9. YILDÖNÜMÜ ETKİNLİĞİ GİRİŞ YAPMA ÖDÜLÜNÜ KAÇIRMA

Tenno’nun uyanışından bu yana dokuz yıl geçti. Boşluğa dikkatle bak ve Origin System’ın mütevazı bir başlangıçtan mevcut Yeni Savaş sonrası döneme kadar nasıl bir gelişim gösterdiğini düşün. Yeni Wisp Dex Skin‘ini kapmak için 2 Mayıs‘tan önce giriş yapmayı unutma!

Haftalık Alert görevlerini tamamlayarak önceki Yıldönümlerinden Dex Silahlarını ve Özelleştirmelerini, ve özel hafta sonu Artırıcıları ile ekstra Kredi ve XP kazan! Wisp Dex Skin’e ve daha fazlasına sahip olmak için şimdi oturum aç

Avatar for Thebabutza

author
Oğuzhan Erdoğan Spor yapmayı bir hayat tarzı olarak benimsedim...genelde basketbol, masa tenisi, langırt ilgileniyorum. Eşimle birlikte doğa yürüyüşleri ve kamp yapmayı da ayrıca çok seviyoruz. Şu anda özel bir şirket reprezant olarak görev yapmaktayım. Oyun oynama 1996 kara kutu dediğimiz atarilerle başladım 1999 yıllın komşumuzun oğlunun bilgisayarı ile bilgisayarlarla tanıştım sonrasında ilk bilgisayım Commodor64 sahibi oldum bir kaç ay sonra yeni bir Bilgisayar alarak oyun, donanım ve ekipman serüvenime kendi çapımda söküp takma eşe dosta pc toplama ve tamirleri ve daha sonrasında ise donanım alıp satma işleri ile devam ettim. Yakın zaman da ülkemizdeki ekonomik krizi fırsata çevirip son anda güzel bir sistem topladım bu sistemle 20 li yaşlarımdaki gibi oyun oynamaya devam etmeyi düşünüyorum oyun oynarken thegamerstation da oyun ve sistem tavsiyeleri, donanım da 2.el ile ilgli düşüncelerimi sizlere paylaşacağım aynı zamdan kanalımızda da yayın açıp birlikte keyifli zamanlar geçirmeyi planlıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

EN TR