E-SPOR Haberler Nişancı(FPS-TPS)

Wave Esports, VALORANT kadrosunu deepmans etrafında yeniden inşa ediyor!

Avusturyalı e-spor organizasyonu Wave Esports, Salı günü Upcomer’a verdiği demeçte, eksiksiz bir VALORANT kadrosunu oluşturmaya çalıştıklarını söyledi.

Kaynaklar, Wave’in kadrosunu 16 yaşındaki Türk Jett oyuncusu Yiğithan “deepsman” Kesici’nin etrafında oluşturdugunu söyledi.

Wave, 2021’in ortalarından sonuna kadar Alman takımı IVY’de oynayan Sentinel oyuncusu Okko “Feeqn” Pajari’ye ek olarak oyun içi lider Povilas “roxie” Krivelis’e imza attırdı. Kaynaklara göre Vladislav “Bgg” Boev ve Murat “murii” Korkmaz kadroyu tamamlayacak; murii, Wave’in eski kadrosundan kalacak tek oyuncu.

Wave, sosyal ağlarında “Yeni bir başlangıç”tan bahseden bir tweet ile yeni kadrolarının girişini duyurdu.

Takıma yakın kaynaklara göre, ekip geçen Eylül ayında yeniden inşaya başladı. Takımın ana hedefi, iyi bir Düellocu ve özel bir oyun içi lider bulmaktı.

Birkaç ay önce Wave, üç oyuncusuna veda etti. Robertas “Carcass” Mikuckis, G2 Gozen’e koç olarak katılırken, Sigurd “Zik” Jensen ve Mathias “SEIDER” Seider Alliance’a katıldı.

Kaynaklar, Wave’in VALORANT ekibinin teknik kadrosunun baş antrenör olarak Dimitar “Itopata” Staev’den oluşacağını, Sam Forrest’in ise takımın analisti olarak kalacağını söyledi.

Takım, önümüzdeki 2022 sezonu için Avrupa, Orta Doğu ve Asya bölgesindeki VALORANT Champions Tour için kalan dört noktadan birini almaya çalışacak. Birinci lige katılmaya hak kazanamazlarsa Wave, Alman VALORANT Bölgesel Ligi olan VALORANT’taki yeni EMEA bölgesel devrelerinden birinde yarışmaya başlayacak. Bu ligin kuralları, takımların Almanya’da ikamet eden iki oyuncuya sahip olmalarını zorunlu kılıyordu, bu yüzden rekabet etmek için bir Alman yedek oyuncusu ilan etmek zorunda kalacaklardı.

Wave’in tam kadrosu aşağıdaki şekilde:

Deepsman

Roxie

Feeqn

Bgg

murii

Kaynak

0
0
0
0
0
16
0

Bir cevap yazın