Haberler

Wizards of the Coast büyük bütçeli bir GI Joe oyunu yapıyor

Mega oyuncak markası Hasbro, oyun bölümü Wizards of the Coast aracılığıyla, “WB Games ve diğer AAA stüdyolarından endüstri gazileri tarafından yönetilen” bir video oyun stüdyosu açtı. Bu , yeni roller için çeşitli listelere eklenen iş tanımına göre . Sadece “New Raleigh-Durham Studio” olarak anılan stüdyo, ilk projesi olarak bir GI Joe oyunu yapacak.

İş ilanları buna “AAA 3. Kişi Aksiyon/Macera oyunu” diyor ve çoklu platform olacağını doğruluyor. Dört rol (teknik yönetmen, sanat yönetmeni, baş oyun tasarımcısı ve baş animatör) listelerinde belirtilen nitelikler, Unreal motoruyla deneyimin yanı sıra “ilerleme” ve “keşif mekaniği” gibi geniş video oyunu öğeleri hakkında bilgi gerektirir.

Third person aksiyon oyunu GI Joe için uygun gibi görünüyor, ancak XCOM homurdananlarının aksine, hepsi yerleşik becerilere sahip bir uzman ekibiyle Cobra Adası’nı devraldığınız sıra tabanlı bir taktik oyunu için mükemmel olacağını düşünüyorum. ve kişilikler—bekleyin, sanırım Jagged Alliance’ı yeni icat ettim.

Bu yılın başlarında bir Hasbro yatırımcı etkinliği sırasında , Wizards of the Coast başkanı Chris Cocks, “bazı çok yıllık Hasbro favorilerini onları dijital olarak geliştirmeye yönelik bir gözle kullanmaktan” bahsetti ve “Bu markaları dijital hayata taşıyacağız ve dünya çapında yankı uyandıran deneyimler geliştireceğiz” dedi. yeni, taze ve kışkırtıcı yollarla yaşam tarzı oyuncusu.” Bahsettiği Hasbro markaları GI Joe, Transformers, Micronauts ve Ouija’dır – Ouija panosunda olduğu gibi, evet, bir markadır ve Hasbro, 1948’den beri ticari markasına sahiptir.

Kaynak

Avatar for theprect

Sercan Erzincanlı
The Gamer Station Media ve The Gamer Station Community platformlarımızın yöneticisidir. Aynı zamanda TGS için eğlence, oyun içerikleri üretir. Onun sosyal medyalarını takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

EN TR