İncelemeler Oyun

WoW The War Within Ne Zaman Yayınlanacak?

WoW The War Within Ne Zaman Yayınlanacak? Blizzard Entertainment 4 Kasım’da The Worldsoul Saga’nın parçası olan üç yeni genişleme paketini duyurdu: The War Within, Midnight ve The Last Titan. İlk bölüm The War Within ve muhtemelen ne zaman yayınlanacağını merak ediyorsunuzdur.

The Worldsoul Saga’nın ilk genişleme paketi olan The War Within, Dragonflight’ın mirasını devam ettirecek ve önümüzdeki üç genişleme paketi boyunca devam edecek birleşik bir anlatı için zemin hazırlamayı vaat ediyor. İşte The War Within’in ne zaman yayınlanacağı.

WoW The War Within Çıkış Tarihi Ne Zaman?

Azj-Kahet, The War Within’deki yeni dört bölgeden biri olacak.

The War Within 2024 yılında piyasaya sürülecek. Ne yazık ki Blizzard daha fazla ayrıntı paylaşmadı, ancak önceki genişleme sürümlerinin modellerine bakarak, Kasım veya Aralık 2024‘te çıkmasını beklemeniz gerektiğini söyleyebilirim.

Dragonflight hala oldukça genç bir genişleme paketi ve Kasım 2022’de yayınlanacak. Oyuncuların The War Within’de ev olarak adlandıracakları kıta olan Khaz Algar‘a gitmeden önce Dragon Isles’ın manzarasının tadını çıkarmak için bir yılları daha olduğunu varsayabiliriz.

Ancak bunların hepsi sadece bir spekülasyon ve Blizzard’ın paylaştığı tek somut bilgi, bir sonraki genişlemenin 2024’te başlayacağı.

WoW The War Within’deki temel özellikler

The War Within, oyuncu kitlesine oynayabilecekleri pek çok yeni oyuncak sunacak: Kahraman yetenek sistemi, yeni bir açık dünya içeriği biçimi olan Delves, dört yeni bölge ve sekiz yeni zindan ve itibar ve transmogları hesap çapında hale getirecek bir sistem olan Warbands.

Tüm bunlar geliştirme aşamasının çok başlarında ve bu yeni sistemleri çevreleyen ayrıntılar hala tam olarak açıklanmadı. Genişleme paketi Alfa ve Beta test aşamaları sırasında PTR’da yayınlandıkça daha fazla bilgi edinmeyi bekleyebilirsiniz. O zamana kadar Dragonflight’ın tadını çıkarmaya devam edebilirsiniz.

Burada tartışılan ürünler editörlerimiz tarafından bağımsız olarak seçilmiştir. Sitemizde yer alan herhangi bir şeyi satın alırsanız The Gamer Station gelirden pay alabilir.

Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi bizimle yorumlar kısmından paylaşmayı unutmayın. Tüm içeriklerimiz için The Gamer Station Tüm İçerikler

Film ve Dizilerle, Teknolojik ve Finansal konulara ilgi duyuyorsanız hemen The Dokie‘yi,
Dünya mutfağı ve tariflerle ilgili konulara ilgi duyuyorsanız hemen The Cook Station‘ı ziyaret edebilirsiniz!

Subscription 02

Avatar for Barbose

Yıldıray Özer
The Dokie, The Cook Station ve The Gamer Station platformlarının kurucusu aynı zamanda eğlence, oyun ve film içerikleri üretir. Onun sosyal medyalarını takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir